Dark Matter komiksový seriál od SyFy

Tvorcovia legendárnej Hviezdnej Brány, Joseph Mallozzi a Paul Mullie, vytvorili seriál pre stanicu SyFy podľa vlastného komiksu Dark Matter. Prvá séria bude mať 13 častí a uvidíme ju 12. júna 2015.

Oficiálny popis: Šesťčlenná posádka, opustenej vesmírnej lode, sa prebudí zo stázy v hlbokom vesmíre. Majú vymazanú pamäť, nemajú žiadne spomienky kto sú alebo ako sa dostali na palubu. Jediné vodítko k ich totožnosti je nákladný priestor plný zbraní a cieľové súradnice nastavené do vzdialenej ťažobnej kolónie, ktorá sa nachádza vo vojnovej zóne. Bez poňatia, na ktorej strane bojujú, čelia smrteľnému nebezpečenstvu. Dokáže posádka utiecť pred svojou minulosťou alebo ich minulosti dostihne?

Dark Matter posádka

(Z ľavej strany) V hlavnej úlohe uvidíme Alex Mallari Jr. (The Strain) ako “Four”, Roger Cross (Continuum) ako “Six”, Anthony Lemke (19-2) ako “Three”, Melissa O’Neil ako “Two”, Marc Bendavid (Bitten) ako “One”, Jodelle Ferland ako “Five” a Zoie Palmer (Lost Girl) ako “The Android”.

Dark Matter odvysiela SyFy 12. júna 2015.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.