DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš byť pri tom!

Po minulé roky sme boli zvyknutí na “klasické Comic-Cony”. Išlo o každoročné udalosti (počas rôznych dní v rôznych mestách), kde sa stretli herci, producenti, scenáristi a fanúšikovia komiksov (a všetkého s tým spojeného). Diskutovalo sa o tom, čo sa pripravuje, boli ohlasované nové filmy a seriály, púšťali sa trailery atď. Aktuálna situácia nedovoľuje usporiadanie klasických Comic-conov a preto sa to všetko presunulo do online sveta.


Pamätáte sa na minuloročnú kampaň ReleaseTheSnyderCut počas Comic-conu? Bolo to bláznivé – kampaň sa dostala aj na autobusové zastávky. Ale mala úspech!

Už sme Vás informovali o Justice Con-e, v online svete počas leta prebehla aj ďalšia veľká komiksová udalosť – SDCC (San Diego Comic-Con). V oboch prípadoch išlo o online udalosť dostupnú každému. Výnimkou nebude ani spomínaný DC FanDome.

DC FanDome bude exkluzívna udalosť zo sveta DC superhrdinov. Program je plne nabitý tzv. panelmi. Navyše, tieto panely sú ešte roztriedené do 6 “miestností”: Hall of Heroes, WatchVerse, KidsVerse, YouVerse, FunVerse, InsiderVerse. Každá miestnosť má program na 24 hodín.


Zack Snyder zdieľa na sociálnej sieti ďalšie zábery z Justice League:Snyder cut a popritom odpočítava dni do začiatku DC Fandome

Môžeme sa tešiť napríklad na oficiálne ohlásenie hry Suicide Squad: Kill the Justice League či trailery na superhrdinské seriály. V pláne sú aj panely pripravovaných filmov Wonder Woman 1984, Suicide Squad, The Flash či Black Adam – zúčastnia sa herci, režiséri a oboznámia nás s novinkami. DC má údajne oznámiť aj názvy dvoch nových filmov, na ktorých pracuje/bude pracovať. Zack Snyder počas Justice Conu oznámil, že sa dozvieme definitívny názov “Justice League: Snyder Cut“. V súvislosti s Justice League: Snyder Cut-om sa rozpráva, že dostaneme trailer. A bude toho ešte viac.


Promo obrázok ku hre Suicide Squad: Kill the Justice League

Na oficiálnej stránke DC Fandome prebieha odpočítanie do začiatku udalosti. DC Fandome začína v sobotu o 19:00 (nášho času) a posledná udalosť je naplánovaná v nedeľu 18:30 (nášho času).

Avšak, informácie okolo DC FanDome sa aj krátko pred jeho začiatkom menia (aj počas písania článku). Na poslednú chvíľu bolo ohlásené, že DC Fandome sa rozdelí do dvoch dní. Druhý deň – bude 12.septembra 2020 – a bude niesť názov Explore the Multiverse. Stiahnutý z tejto soboty bol aj jeden panel s “mystery filmom”.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Ridley Scott nám predstavuje Raised by Wolves

Ridley Scott, legendárny režisér, známy najmä vďaka Blade Runnerovi alebo Votrelcovi a scenárista Aaron Guzikowski …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.