DC Rebirth prichádza na Slovensko

Máte radi hrdinov z komiksového sveta DC a premýšľali ste, že začnete čítať komiksy? Teraz máte ideálnu šancu, pretože konečne v češtine prichádza nová komiksová séria od DC.

Aj keď sú komiksy stále populárnejšie, doteraz vychádzali skôr kusovo v mini sériách. To sa však teraz mení a čakajú nás prepojené komiksy rôznych hrdinov. A na čo konkrétne sa môžete tešiť?

Znovuzrození hrdinů DC

Na úvod tu máme komiks, ktorým sa začne celá táto séria. Dostupný bude za super cenu 3,49 € a hneď na úvod sa tu stretne so všetkými hrdinami od DC.

Batman: Já jsem Gotham

Všetko sa to rozbieha príchodom dvoch nových hrdinov do Gothamu. Dvoch nadľudí, ktorí sa rozhodli využiť svoje schopnosti a pomôcť Batmanovi. Lenže, zvládnu sa postaviť všetkým hrôzam, ktoré sa v Gothame skrývajú? A hlavne … zvládne to Gotham?

Wonder Woman 1: Lži

Heroická, ikonická, nezastaviteľná. Vyzbrojená lasom pravdy a silou samotných bohov, preto je princezná Diana z Themysciry, jednou z najväčších hrdiniek histórie. Ale kým je naozaj? Ani sama Diana si tým nie je istá. Jej spomienky si navzájom odporujú a sú plné lží, ktoré sa ani s lasom nedarí rozmotať.

Aby zistila pravdu, musí sa vydať na nebezpečnú cestu k svojmu stratenému domovu … a spojiť sa so svojou najväčšou protivníčkou, Cheetah. Podarí sa im nájsť pravdu, alebo ich zabijú ďalšie lži?

Sebevražedný oddíl 1

Harley Quinn. Deadshot. Killer Croc. Enchantress. Captain Boomerang. Katana.
Sú nebezpeční. Smrtiaci. Vážne duševne narušení … a predstavujú našu jedinú nádej. Hovoria si Samovražedný oddiel.

Je to tím, ktorý zostavila neúprosná veteránka spravodajských služieb Amanda Wallerová, velenie zverila vojenskému géniovi plukovníkovi Rickovi Flagovi. Títo muži, ženy a monštrá zo sebevražedného oddielu – alias Operačnej skupiny X – odvádzajú prácu, ktorou by si žiadny superhrdina rozhodne nechcel zašpiniť svoj kostým.

Misia, ktorá ich čaká, vyzerá pomerne priamočiaro: majú nepriateľom ukradnúť mocnú kozmickú zbraň zvanú Čierna sféra. Cestu im však skríži Vyhladzovacia brigáda, ruský náprotivok Operačnej skupiny X, o proti ktorej vyzerá Samovražedný oddiel ako krúžok vyšívania.

Tešiť sa môžete aj na samostatné príbehy ďalších hrdinov, a to Harley Quinn, Liga Spravedlnosti, Batman: Detektív komiks, Green Arrow, All Star Batman, Flash, či na súboj Liga Spravedlnosti vs Sebevražedný oddíl už v priebehu tohto roka.

Na vzniku týchto nových komiksov sa podieľali Geoff Johns (Znovuzrození), maliar Jim Lee (Sebevražedný oddíl), uctievaný scenárista Tom King (Batman), Greg RuckaLiam Sharp (Wonder Woman) a množstvo ďalších hviezd.

Komiksy môžete nájsť v našom obľúbenom komiksovom shope JJkomiks.

JJkomiks

JJkomiks
Sme zakladatelia komiksového eshopu www.jjkomiks.sk, baví nás všetko čo sa týka komiksov či už sú to filmy, seriály alebo samotné komiksy.

Určite si prečítaj

Charles Burns – Génius, ktorý je možno predlohou pána Burnsa

S Charlesom Burnsom sa spája jedna zaujímavá konšpiračná teória (áno, aj my komiksoví fanúšikovia máme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.