Deadpool 2 má ešte viac vtipov ako prvý film vraví Josh Brolin

Už len minuloročný Deadpool bol skvelými hláškami a absurdnými vtipmi priam presiakly, avšak pokračovanie to má posunúť na novú úroveň. Ako som v názve článku uviedol, tak o túto informáciu sa s nami podelil Josh Brolin, ktorý si zahrá legendárneho Deadpoolovho „parťáka“ Cabla. Síce Brolin je momentálne obskakovaný z každej strany pre rolu Thanosa v Infinity War, no to neznamená, že tie rozhovory neskĺznu aj k jeho ďalšej komiksovej role, Cablovi. V jednom z rozhovorov sa vyjadril, prečo sa rozhodol zobrať rolu Cabla:

Pre mňa je to ešte vtipnejšie ako prvý film. Keď mi tú rolu navrhli, tak som reagoval takým štýlom, že ‚Práve teraz hrám Thanosa, tak mám sa púšťať aj do tohto?‘ A moja manželka povedala ‚Prečítaj si to. Prečo nad tým vôbec rozmýšľaš? Len si to prečítaj.‘ A ja som si to naozaj prečítal, a tak dobre som sa nezasmial už pekne dlho. Takže je to vtipné. Cable môže byť veľmi vtipný. Môže byť všelijaký, ale zároveň môže byť vtipný.

Taktiež prišla na rad otázka, či aj Cable robí akt zvaný „breaking the fourth wall“, resp. hovorí s divákmi tak, ako to robí aj Deadpool. No popritom sa nevyhol otázke, či spomína vo filme aj Thanosa, kde trocha zaváhal a po menšej vate povedal, že vraj ho tam nespomína. Ale ako väčšina z nás vie, tak veľa vtipov v Deadpoolovi bolo spontánne vymyslených alebo upravených na pľaci, čo znamená, že aj ten Thanos tam stále môže byť spomenutý. Ale aj ja som trocha odskočil od otázky, či Cable prechádza cez tú štvrtú stenu a spomína Thanosa, tak prečítajte si, čo mal v rámci tejto otázky Brolin na srdci:

Zatiaľ nie, ale mohol by som. Nie je to tak, že by som cez tú štvrtú stenu neprechádzal. V Deadpoolovi sa deje veľmi veľa prekvapivých vecí, ktoré budú veľmi uspokojujúce, keď ich zbadáte.

Jasné, táto Brolinova „výpoveď“ neznie dvakrát najistejšie, ale musíme brať ohľad na to, že pokračovanie Deadpoola je stále v produkcii, resp. procese natáčania, a tak sa môže ešte veľa vecí zmeniť a udiať. Film Deadpool 2 zavíta do lokálnych kín 28.júna 2018.

Zdroj: movieweb.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Nick Fury a agentka Hillová sa ukážu vo filme Spider-Man: Far From Home

Prešli sme si niekoľkými rokmi, počas ktorých sa mohlo zdať, že dni Nicka Furyho sú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.