Deadpool 3 alebo X-Force?

X-Force bude ďalším filmom štúdia Fox, s Drewom Goddardom (The Cabin in the Woods) ako režisérom a scenáristom. Otázkou je či bude s Deadpoolom alebo bez.

Na konci Deadpool 2 X-Force tvorilo šesť členov: Deadpool, Domino, Cable, Firefist, Colossus a Dopinder. V záverečných titulkoch sa pri mene Shioli Kutsuna (Yukio) objavil nápis “The X-Force is strong with this one”, okrem jasnej narážky na Star Wars, to môže znamenať, že sa pridá do tímu. Zazie Beetz si zopakuje svoju úlohu Domino, Joshov Brolinov Cable má naplánovaný štvorfilmový príbeh, takže s ním rátame určite. Firefist ešte nie je oficiálne potvrdený. Colossus prijal svoju temnú stránku v Deadpool 2,  preto je takmer isté, že vymení X-Menov za X-Force, okrem toho X-Meni ho aj tak neplánujú využiť.

A týmto nám už ostáva len Deadpool a Dopinder, možno vás zaujíma či Deadpool zostane so značkou X-Force a bude ju ťahať ďalších desať rokov alebo pôjde solo v Deadpool 3. Podľa Ryana Reynoldsa, Deadpool 3 sa nechystá, teda aspoň nie v blízkej budúcnosti. Namiesto toho Reynolds uviedol – “chcem sa posunúť ďalej a to znamená X-Force”. Toto rozhodnutie zapadá do príbehu o Wadeovi, ktorý zistil že rodina nie je nadávka a jeho pravé miesto je medzi mutantami a Dopinderom.

V rozhovore pre CBR scenáristi, Reese a Wernick, povedali, že si potrebujú oddýchnúť od Deadpoola a vymyslieť akým smerom sa uberie tretie pokračovanie. Reese ešte potvrdil Rkový rating pre X-Force.

O scenár k X-Force sa postará Jeff Wadlow, Rob Liefeld a Drew Goddard, ktorý bude film aj režírovať. Premiéra je naplánovaná na rok 2020.

Zdroj: screenrant.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.