Deadpool a Gambit sú ochotný „zdielať“ tu istú planétu s X-menmi

Budúci rok má pre X-men franšízu prívlastok VEĽKÝ! Svetlo sveta majú uzrieť až tri filmy, menovite: Deadpool, X-Men: Apocalypse, a Gambit.

Scenárista Simon Kinberg potvrdzuje že, ani jeden ich spin-off nebude uzavretý v bubline a že je tu reálna možnosť vzájomného crossover-u.

„Idea vznikla po tom čo sme zmenili časovú líniu odohrávajúcu sa po Days of Future Past (Budúcá minulosť). Niečo sme vymazali , inde len povolili zmeny oproti X1,2,3. Každopádne všetko čo sme od Days of Future Past vytvorili znamená nový základ. To znamená že Deadpool a Gambit budú existovať vo svete ktorý uznáva udalosti Days of Future Past a všetko čo nasledovalo. Neznamená to však že zakaždým budeme s týmito postavami pracovať a že zakaždým ich budeme tlačiť do spoločných filmov. Znamená to ale že všetky postavy budú existovať v rámci rovnakých pravidiel. Bude to súhra medzi rôznymi charaktermi v rôznych filmoch.“

Ja osobne dúfam v crossover medzi postavami. Sledovať Deadpool-a provokovať Wolverine-a, či vidieť románik medzi Gambit-omRogue na veľkom plátne bude určite nezabudnuteľný pocit.

IntrOvert

IntrOvert
*Tvorivý tvor vytvorený s tvorivou potrebou tvoriť tvorivé*

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.