Deadpool mieri do televízie!

Ste pripravení na ešte viac Deadpoola? Deadpool sa chystá do televízie – v novom animovanom seriáli.

Film Deadpool minulý rok prevalcoval kiná a spôsobil šialenstvo. Drzý, nespútaný a ukecaný antihrdina sa stal miláčikom publika a chystá sa pokračovanie filmu. Pravdepodobne skôr, než príde pokračovanie filmu, uvidíme Deadpoola ešte inak – v animovanom seriáli.

Nový animovaný seriál o Deadpoolovi si objednala televízia FXX. Zatiaľ je objednaných 10 epizód, čo nie je veľa, ale ani málo. Seriál by mal debutovať budúci rok (2018). Animovaný Deadpool nebude seriál pre deti, ale zacielený na dospelých. Televízia FXX už jeden úspešný animovaný seriál pre dospelých má. Volá sa Archer a úspešne beží už 8 séria. Preto sa u Deadpoola očakáva podobný úspech (a vzhľadom k jeho popularite možno aj väčší).

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

Seriálu by sa mali ujať bratia Gloverovci. Na konte majú úspech so seriálom Atlanta (seriál bol ocenený Zlatým Glóbusom). David Glover je výkonný producent, scenárista a aj hviezda seriálu Atlanta, jeho brat Stephen vytvoril pre Atlantu scenár a hudbu.

Vyzerá to tak, že sa nemusíme o Deadpoola báť, mal by byť v dobrých rukách. Tešíte sa na seriál?

Zdroj: deadline.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.