Deadpool vám svojím vlastným spôsobom predstaví Cabla v prvom traileri!

Doposiaľ nás Deadpool iba dráždil samými teasermi, ktoré ledva obsahovali zopár sekúnd skutočných záberov z filmu, ale tomu je koniec, pretože Fox konečne vydali prvý oficiálny trailer pre pokračovanie Deadpoola. Netreba sa obávať, že tam niečo chýba, lebo je tam všetko, čo by ste u Deadpoola chceli vidieť. Nekompromisná akcia, veľké dávky sarkazmu, čierneho humoru, ale aj typickej Wadeovej detinskosti. Samozrejme, nesmie chýbať nejaké to “búranie štvrtej steny” či nekorektné narážky na iné filmové univerzá (Odstránenie fúzov prostredníctvom CGI? Neznie to povedome?). A najmä, Cable.

Veľa fanúšikov sa nevedelo dočkať, kedy Cabla (v podaní Josha Brolina) konečne predstavia v plnohodnotných záberoch a teraz sa dočkali. Ukázali sa ďalšie nové postavy ako napríklad Domino (Zazie Beetz), ale zároveň sa pripomínajú aj stálice ako Negasonic Teenage Warhead (Brianna Hildebrand) či Weasel (T.J. Miller). Samotný trailer nás presvedčil o tom, že Deadpool 2 nám poskytne to, čím sa predviedol prvý diel a ešte aj niečo navyše. Teda máme sa na čo tešiť.

Film Deadpool 2 zavíta do naších kín 17.mája 2018.

( Bavilo by ťa písať podobné články pre čitateľov ComicBoxu? Ak áno ozvi sa nám.)

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Avengers: Infinity War Super Bowl trailer!

Medzi najočakávanejšie trailery, ktoré mali byť odhalené počas prestávky tohtoročného Super Bowlu patrí aj krátky …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *