Death Note sa presúva z Warneru na Netflix

Minulý rok začali Warner Bros plánovať sfilmovanie manga a anime série Deathnote s režisérom Adamom Wngardom a scenáristom Jeremym Slaterom. Filmári začali tohto roku pracovať na projekte, predpokladané uvedenie bolo plánované na rok 2017. Warner Bros sa však rozhodli zamerať na iné svoje projekty.

Neznamená to koniec projektu. Po uvoľnení projektu mali Warner Bros do 48 hodín mnoho ponúk s rozličnými podmienkami o projekt DeathNote. WB sa rozhodli pre ponuku Netflixu, tí dostali šancu exkluzívne vyjednávať s Wingardom. Wingard, ako aj hlavné postavy Nat Wolff (Na vine sú hviezdy, Pato Alto) a Margaret Qualley (Pato Alto) by mali vo filme ostať, Netflix by chcel obsadiť hviezdu War Machine Keitha Stanfielda (ešte nedostal oficiálnu ponuku).

153245

Pre tých, ktorí ešte nepočuli o DeathNoteovi, môžem prezradiť, že dej bude sledovať príbeh tínedžera, ktorý našiel zápisník , ktorý má schopnosť zabiť človeka, ktorého meno sa do zápisníka napíše. Tínedžer sa s týmto zápisníkom bude snažiť očistiť svet od všetkých kriminálnikov.

death-note-live-action-movie-director

DeathNote má plánovaný príchod do kín v roku 2017, po uvedených zmenách je otázne, či sa plán stihne zrealizovať. Už teraz je známe, že DeathNote bude mať R-rating.

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.