Deathstroke bude hlavným záporákom v Batmanovi

Okolo sólo filmu s Batmanom je v súčasnosti väčší šum – a môže za to režisér a herec Ben Affleck. Začalo to všetko jedným tweetom na Twitteri. Tweet pridal Ben Affleck, aktuálny predstaviteľ filmového Batmana a zároveň režisér pripravovaného batmanovského sólo filmu. Vo videu vystupuje muž – Deathstroke.

Na internete sa hneď objavili teórie, prečo to Affleck zdieľa a čo to znamená. Všetko naznačovalo, že sa ho dočkáme v novom batmanovskom filme: zdieľal to sám režisér, niektorí fanúšikovia vo videu zahliadli Batmanov odraz v maske… Nikto však nevedel, koľko priestoru Deathstroke dostane. Možný spoiler sa nedávno zmenil na oficiálne predstavenie – Deathstroke bude hlavný zloduch.

Filmový Deathstroke bude Joe Manganiello, zároveň bolo potvrdené, že on je vo videu pod maskou. Pre The Wall Street Journal to potvrdil šéf kreatívneho tímu Geoff Johns. O Manganiellovom DC obsadení sa špekulovalo už pri filme Suicide Squad, kde vraj bol „testovaný pre rolu Deadshota“.

Kto je Deathstroke?

Deathstroke – tiež známy pod menom Slade Joseph Wilson. Keď mal 16, pridal sa k armáde. Armáda sa pokúšala vytvoriť meta-vojakov a vyšiel im nebezpečný žoldnier Deathstroke. Nadľudská sila a vysoká odolnosť z neho spravili výborného vojaka. Okrem nadľudských fyzických schopností má Slade aj expertné zručnosti. Ovláda bojové umenia, šermuje. V jednom z komiksov sa uvádza, že Slade dokáže využívať 90% mozgu (naučili ho to v Lige Asasínov), čo z neho robí vynikajúceho bojového stratéga. Často je zobrazovaný ako jednooký, no to nie je pre neho žiadna bojová nevýhoda. Jeho typickým znakom je dvojfarebné brnenie.

V komiksoch a animovaných filmoch sa už párkrát stretol s Batmanom, vo filme zatiaľ nie.

ar223b_0125b

Slade Wilson/ Deathstroke bol zobrazený v prvých dvoch sériách seriálu Arrow (hral ho Manu Bennett), avšak po druhej sérii výkonný producent seriálu Greg Berlanti oznámil, že „komiksová postava je momentálne viazaná v inom DC projekte“ a preto sa ho v seriáli Arrow už pravdepodobne nedočkáme.

Sólo film o Batmanovi zatiaľ nemá určený dátum premiéry.

Zdroj: superheronews.com.com, arrow.wikia.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

2 komentáre

  1. Matej

    Manu bol ako Deathstroke v seriály Arrow skvelý. Či už išlo o jeho hlasový prejav, postavu, alebo celkovo jeho herecký výkon. Jedine čo sa mi moc nepáčilo bol jeho kostým prišiel mi taký celý umelý a na nič.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.