Deathstroke dostal v Arrowverse STOP!

Ak Vás potešilo, že sa Slade Wilson/Deathstroke (Manu Bennet) vrátil do Arrowverse, asi vás sklameme. Článok obsahuje spoilery!

Po druhej sérii Arrowa sa Manu Bennet nenápadne vytratil z Arrowverse, lebo v DC filmovom svete s ním mali „veľké plány“. Ben Affleck nás navnadil úžasným videom, kde je Joe Manganiello v kostýme Deathstrokea… a je jednoducho úžasný (hoci je to len pár sekúnd).

Neskôr sa potvrdilo, že Deathstroke sa objaví vo filme „The Batman“ ako hlavný záporák. Potom však nastal chaos – Ben Affleck sa vzdal režisérskeho miesta, film dostal nový scenár – šuškalo sa, že bez Deathstrokea (a netreba zabúdať ani na stále kolujúce chýry o tom, že Affleck už nebude Batmanom).

Tento rok v máji sa nečakane Deathstroke vrátil na veľké finále na Lian Yu. Ešte prekvapivejšie bolo potvrdenie, že sa Deathstroke objaví aj v šiestej sérii vo viacerých epizódach. Dvojdielna časť, kde Slade hľadá svojho syna naznačila, že jeho postava by mohla dostať v Arrowverse aj vlastný spin-off. Zároveň začali narastať pochybnosti, či sa Deathstroke vo filmovom DC svete vôbec objaví.

História sa zrejme ale znovu opakuje, Deathstroke opäť dostal v Arrowverse stopku. Výkonný producent Marc Guggenheim sa na ACE ComicCone vyjadril nasledovne:

Sú DC postavy, ktoré si požičiavame. Používame ich vtedy, keď nám povedia, že ich môžeme použiť  a pracujeme s nimi v rámci limitov. Istý čas nám vraveli „nemôžete použiť Deathstrokea“. Potom sa to zmenilo a mohli sme mať Sladea Wilsona v seriáli. Teraz sme opäť pri „nemôžete ho použiť“. Pracujú na jeho zapracovaní do filmovej verzie. Lebo máme – pozor spoiler – Deathstrokea, ktorý sa objavil na konci Justice League. Bola to úžasná scéna, Joe je úžasný herec.

Zdroj: screencrush.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.