Dejová línia Wonder Woman 2 zasadená do 80. rokov!

Pred mesiacom sa v našich kinách prvýkrát predstavila Wonder Woman vo svojom filmovom spracovaní. Tým sa tak stala zatiaľ najúspešnejšou snímkou z DCEU (DC filmový vesmír), a preto niet divu, že Warner Bros. začali s prípravou jej pokračovania. DC však poznamenali, že je ešte priskoro odvracať pozornosť od úspechu Wonder Woman a režisérky Patty Jenkins, práve k jej pokračovaniu. Preto sa zatiaľ k verejnosti dostali iba základné informácie o pripravovanom sequeli.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt wonder woman

Spolu s filmom Justice League, ktorý uvidíme už v novembri, prichádza aj otázka, či sa príbeh Wonder Woman 2 bude nejakým spôsobom viazať na Justice League alebo odhalí časť histórie Batmana. Nové informácie potvrdzujú, že dej nebude žiadnym spôsobom zasahovať do Justice League ani do histórie Batmana, avšak túto istú otázku si môžeme položiť aj pri filme Aquaman, ktorý uvidíme na budúci rok. Bude to ďalší film zasadený do histórie pred Justice League.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt justice league

Príbeh sa teda bude odohrávať v 80. rokoch minulého storočia, kedy Wonder Woman vyšlú na boj proti silám Sovietského zväzu. Posledné dni studenej vojny, ktorú ukončí Wonder Woman? Takýto príbeh vyzerá opäť sľubne, čo zaručuje aj fakt, že na filme pracuje znova režisérka Patty JenkinsGeoff Johns, ktorý zatiaľ pripravuje scenár pre pokračovanie. Diana sa presunie z bojových polí prvej svetovej vojny na špionáž a sliedenie po Moskve.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt wonder woman patty jenkins

Prekvapivá je však informácia, že po boku Wonder Woman opäť uvidíme Chrisa Pinea, ktorý stvárnil postavu Stevea Trevora. Ako je to však možné? POZOR! Pre tých, ktorí nevideli film Wonder Woman: Steve Trevor sa obetoval, aby zachránil spojenecké sily pred chemickou zbraňou vyvinutou zápornou vedkyňou Dr. Poison. Ak teda Steve prežil svoju smrť, v pokračovaní bude o viac ako 60 rokov starší. Bude jeho charakter pod vplyvom nejakej inej sily alebo ho uvidíme v jeho reálnom veku? To zatiaľ nie je známe.

Súvisiaci obrázok

Obdobie studenej vojny je skôr taktický výber, pretože poslať Wonder Woman do obdobia druhej svetovej vojny by sa mohlo jednak podobať na prvý diel a príbeh by sa mohol zdať nezaujímavý, no jednak sme už druhú svetovú vojnu v podaní superhrdinu videli vo filme Captain Amerika: Prvý Avenger. Avšak, je znovuzrodenie postavy Stevea Trevora správnym krokom alebo je to ďalší marketingový ťah od Warner Bros. a DC?

                                                                                                                                                                                          Zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Palm Springs (recenzia)

Svet filmu je nenávratne narušený epidémiou koronavírusu a preto väčšina ľudí už snáď ani nedúfala, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.