Dianie okolo sólového filmu Black Widow naberá na obrátkach so scenáristkou Jac Schaefferovou!

Nemožné sa stalo možným a dianie okolo sólového filmu Black Widow naberá na obrátkach s príchodom scenáristky Jac Schaefferovej. Hneď na úvod je potrebné podotknúť, že film ešte nedostal „zelenú“, resp. nie je isté, že sa dostane do procesu produkcie, no pridelenie scenáristky k tomuto projektu je doposiaľ najväčší krok k splneniu snu všetkých fanúšikov Black Widow, o ktorú sa Scarlett Johansson stará už od svojej prvej roly v MCU vo filme Iron Man 2. Predsa len, od vydania tohto filmu ubehlo takmer 8 rokov a fanúšici počas tejto doby na seba neustále upozorňovali a sólovku Black Widow si žiadali.

Scarlett Johansson(vľavo), Jac Schaeffer(vpravo)

Meno Jac Schaeffer Vám len tak z čista jasna nič hovoriť nebude, lebo nemá za sebou veľa známych titulov (vo všeobecnosti toho nemá za sebou veľa), avšak pozornosť na seba púta najmä faktom, že svojim talentom zapôsobila na Anne Hathaway (The Dark Knight Rises, Les Misérables), ktorá ju dosadila na post scenáristky filmu Nasty Women, čo je vlastne remake snímky Dirty Rotten Scoundrels, resp. Špinaví, prehnití grázli (v hlavných úlohách Steve Martin a Michael Caine), avšak s jedným podstatným rozdielom. Ústredné duo v remaku budú ženy. Okrem toho má na konte jeden celovečerný film s názvom TiMER.

Marvel na otázku filmu Black Widow zatiaľ neodpovedal, teda treba sa držať pri zemi, keďže informácii je iba poskromne. No už keby k tomu došlo, máte nejakú predstavu, čo by ste v tom filme chceli mať?

Zdroj: variety.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Venoma videlo na Slovensku takmer 50 000 divákov

Slovenské kiná ovládla drsná marvelovka Venom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.