Diskutuje sa už vo Warner Bros. o pokračovaní Aquamana?

Aquaman sa ešte len dostal do kín, ale má už spoločnosť Warner Bros. nejaké plány s pokračovaním? Dá sa predpokladať, že určité plány pre pokračovanie vznikli práve počas tvorby prvého dielu, avšak reálne o niečom diskutovať je zasa iná vec. Samozrejme, najlepšou pomôckou by bol adekvátny finančný úspech Aquamana po celom svete, no je dobré počuť, že sa o pokračovaní diskutuje aj v tejto chvíli. Dokým sa o tom rozpráva, stále je nádej, že sa dočkáme sequelu, zatiaľ čo taký Superman nemôže prehlasovať to isté vzhľadom na to, že jeho filmová séria je už niekoľko rokov pod ľadom a ktovie, kedy sa Warner Bros. rozhodnú ju oživiť.

Po stránke hodnotení sa Aquaman zatiaľ “pýši” prevažne pozitívnou odozvou zo strany divákov, i keď kritici majú nateraz vo veľkej miere rozporuplné reakcie(na metacritic momentálne 53, ale tento údaj ešte nie je stály), čo sa môže v konečnom dôsledku odzrkadliť na tom, ako si bude film počínať vo finančnom ohľade. Snáď najpriaznivejšou skutočnosťouzárobky filmu v Číne, ktorý sa môže chváliť najväčším otváracím víkendom v histórii filmov so superhrdinskou tématikou, čo činí dobrých 93,6 miliónov dolárov. Pochopiteľne, hovoríme iba o Číne, pretože celosvetovú premiéru ma Aquaman až tento týždeň.

Film Aquaman je momentálne v lokálnych kinách.

Zdroj: screenrant.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.