Diskutuje sa už vo Warner Bros. o pokračovaní Aquamana?

Aquaman sa ešte len dostal do kín, ale má už spoločnosť Warner Bros. nejaké plány s pokračovaním? Dá sa predpokladať, že určité plány pre pokračovanie vznikli práve počas tvorby prvého dielu, avšak reálne o niečom diskutovať je zasa iná vec. Samozrejme, najlepšou pomôckou by bol adekvátny finančný úspech Aquamana po celom svete, no je dobré počuť, že sa o pokračovaní diskutuje aj v tejto chvíli. Dokým sa o tom rozpráva, stále je nádej, že sa dočkáme sequelu, zatiaľ čo taký Superman nemôže prehlasovať to isté vzhľadom na to, že jeho filmová séria je už niekoľko rokov pod ľadom a ktovie, kedy sa Warner Bros. rozhodnú ju oživiť.

Po stránke hodnotení sa Aquaman zatiaľ “pýši” prevažne pozitívnou odozvou zo strany divákov, i keď kritici majú nateraz vo veľkej miere rozporuplné reakcie(na metacritic momentálne 53, ale tento údaj ešte nie je stály), čo sa môže v konečnom dôsledku odzrkadliť na tom, ako si bude film počínať vo finančnom ohľade. Snáď najpriaznivejšou skutočnosťouzárobky filmu v Číne, ktorý sa môže chváliť najväčším otváracím víkendom v histórii filmov so superhrdinskou tématikou, čo činí dobrých 93,6 miliónov dolárov. Pochopiteľne, hovoríme iba o Číne, pretože celosvetovú premiéru ma Aquaman až tento týždeň.

Film Aquaman je momentálne v lokálnych kinách.

Zdroj: screenrant.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.