Disney+ zverejňuje svoj dátum spustenia a zároveň dátum vydania Mandaloriana!

Fanúšici ságy Star Wars práve zažívajú svoj sviatok, ale nekončí to len teaserom na zakončenie novej trilógie. Odhalenie prvých serióznych informácií o službe Disney+ prináša aj zopár nových znalostí o seriáli The Mandalorian.O príchode novej služby Disney+ sa hovorí už zopár rokov a aj, vďaka, zakúpeniu akcií spoločnosti 21st Century Fox si majú dopomôcť pri prechode na moderný trh.

Obsah tejto služby bude pozostávať primárne z vlastníctva samotnej spoločnosti Disney, vrátane Marvel Studios, Lucasfilm či Pixar Animation, a teda po novom aj 21st Century Fox, čo už o tomto čase môže predstavovať veľmi silný rozbeh novej konkurencie pre spoločnosti ako Netflix či Amazon(Prime Video). Ale obsah nebude jediným silným predajným aspektom hneď takto na úvod, pretože Disney+ bude začínať na mesačnom poplatku 6,99 dolárov, poprípade 69,99 dolárov na celý rok. Tým jednak podbíjajú cenu Netflixu(ktorý nedávno opäť zdražel), ale aj Amazonu, avšak ako to je s originálnymi titulmi?

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt disney

Tam sa síce Disney+ ešte len rozbieha, ale už o tomto čase má v procese tvorby viacero zaujímavých titulov pod značkou Marvel Studios, no aj mnoho ďalších. Disney+ otvorí svoje brány 12.novembra 2019, kedy bude zároveň okamžite vydaný seriál The Mandalorian o dĺžke 8 epizód. Mimo to, vo svojom prvom roku fungovania plánuje táto služba vydať 25 originálnych seriálov, 10 originálnych filmov, niekoľko špeciálov a dokonca aj dokumentov. Bude to pestré.

Zdroj: screenrant.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.