Dočká sa Black Widow vlastného filmu?

Počas tlačovej konferencie v Číne režiséri Joe a Anthony Russo nezodpovedali iba otázky týkajúce sa pripravovaného filmu Captain America: Civil War, ale vyjadrili sa aj k svojim budúcim plánom.

civil-war

“Toto je začiatok Infinity War, “ povedal Joe Russo o filme Civil War. ” Dôsledky tohto filmu majú významný dopad na Avengers: Infinity War. Tento film je otvorením novej fázy a vidíme tu mnoho nových možností z vyplývajúcich konfliktov, ktoré sa medzi postavami môžu ešte odohrať v budúcich filmoch.”

Mnohí fanúšikovia by radi videli niektoré postavy aj v samostatných filmoch, napr. Čiernu Vdovu. Režiséri sa práve k nej počas tlačovej konferencie vyjadrili.

“Samozrejme” odpovedal Joe Russo na otázku, či by mal hypoteticky záujem natočiť samostatný film o Black Widow. “Tú postavu milujem. Myslím, že táto postava je veľmi bohatá, ak nie najbohatšia z celého Marvel sveta. Jej charakter je veľmi komplexný, prepracovaný a má aj svoje tajomnejšie stránky. Jej chápanie sveta je pre mňa fascinujúce a myslím, že je veľa možností ukázať jej rozmanitý charakter.“

6015-1336450604-d09c758aae1086bd9b100bd52b9306c1

Film režisérov Joea and Anthonyho Russoovcov Captain America: Civil War má premiéru 6. mája 2016.

Zdroj: www.comicbookresources.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.