Dočkáme sa inteligentného Hulka?

Je známym faktom, že v pripravovanom filme Thor: Ragnarok sa objaví aj Hulk. Mark Ruffalo, herec, ktorý stvárňuje Hulka sa vyjadril, že by vo filme rád videl nejaké zmeny v svojej postave.

Taika Waititi, režisér filmu, počas filmového festivalu v Sundance naznačil progres v Hulkovej osobnosti. Podľa jeho slov možno očakávať, že Hulk pravdepodobne dosiahne novú úroveň inteligencie a osobnostných vlastností.

Nie je jasné, ako veľmi Hulk „zmúdrie“ – teda ako ďaleko filmári nechajú zájsť túto zmenu. Waititi povedal, že „tieto rozhodnutia potrebujeme prebrať z viacerých uhlov pohľadu, ale myslím, že všetci chceme vidieť v Hulkovom charaktere evolúciu.“

joe-fixit-hulk

Pripravovaná zmena môže byť kľúčovou pre vývin postavy Hulka v ďalších marvelovkách. Ak by Bruce Banner získal moc nad svojim alteregom Hulkom, prípadne, ak by ako Hulk vedel rozprávať, tak by to pre budúce filmy otvorilo mnoho možností. Tieto zmeny by v podstate neboli ničím novým, vyskytujú sa aj v niektorých klasických komiksových epizódach.

Film Thor: Ragnarok sa dostane do kín 3. novembra 2017.

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.