Dočkáme sa Wonder Woman 2?

Wonder Woman konečne dorazila do kín a zažíva úžasný úspech – v jej prospech nehovoria iba nadšené fanúšikovské recenzie a dojmy, ale aj box office. Film si zatiaľ zarobil 95 miliónov dolárov v USA a 175 miliónov celosvetovo, čo zatiaľ prekonáva očakávania tvorcov.

Producent filmu Charles Roven sa na margo sequelu pre CinemaBlend vyjadril, že zatiaľ sa nič neplánuje a sústreďujú sa na prítomnosť, ktorá definuje budúcnosť Wonder Woman, zároveň však vyjadril nádej, že by úspech filmu mohol priniesť aj niečo do budúcnosti. Režisérka Patty Jenskins túto nádej podporila aj tým, že vyjadrila záujem o pokračovanie jej režisérskej role v budúcom filme. Zároveň prezradila, že nejaké nápady pre pokračovanie Wonder Woman už , no nič ešte nie je potvrdené. Potenciál na pokračovanie v príbehu je však veľký, takže nádej na pokračovanie je rozhodne na mieste.

Netreba zabudnúť, že Wonder Woman sa iba o pár mesiacov v novembri opäť vráti do kinosál ako členka Justice League.

Čo poviete, chceli by ste pokračovanie WW? Dajte nám vedieť do komentov 😉

 

Zdroj: screenrant.com

ZuZ

ZuZ
Veľká fanúšička predovšetkým (avšak nie výlučne) fantasy kníh, seriálov a filmov. Obľúbená komiksová postava? Rozhodne Joker.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.