Doctor Strange svoj origin dostane!

Pôvodné správy, ktoré kolovali internetom hovorili o tom, že Doctor Strange bude snímka, ktorá bude bez originu (pôvodu). Vraj v čase kedy by sa snímka mala odohrávať by Doctor Stephen Vincent Strange už svoju moc mal. A keďže sme už videli animovaný film, ktorý origin mal, tak sme tejto informácií verili viacerí.

Doctor_Strange_Logo

A však teraz, Kevin Feige riaditeľ Marvel Studios, dementoval tieto fámy a potvrdil, že prechod z arogantného chirurga k osvietenému mágovi nakoniec predsa len uvidíme aj na plátne. Feige sa pre IGN vyjadril, že ľudia po nich z nejakého dôvodu nechcú príbehy o pôvode. Ľudí vraj tieto príbehy nudia, a vraj ich už poznajú, alebo sú tieto príbehy všeobecne známe. Upozornil na fakt, že Doctor Strange ma jeden z najlepších, najklasickejšíchnajunikátnejších príbehov o pôvode, z pomedzi všetkých hrdinov a tak nevidí dôvod prečo by ho nemali robiť. Od začiatku bola jeho realizácia súčasť plánu.

V snímke sa tiež objaví Rachel McAdam v zatiaľ nepomenovanej roli, ku ktorej Feige povedal, že jej rola bude naozaj veľmi veľká, a bude reprezentovať určitý druh pohľadu svetov, ktoré vo filme uvidíme. Zároveň však dodal, že Doctor Strange je naďalej ústredná postava príbehu. Otázka padla aj k postave Ancient One, ktorú stvárni Tilda Swinton. Konkrétne šlo o otázku či táto úžasná herečka stvárni postavu ako žena alebo ako muž. Feige povedal, že pôjde o ženu no nie je to úplne jednoznačné.

Baron Mordo a Ancient One
(Baron Mordo a Ancient One)

 

Ja osobne sa na film naozaj veľmi teším a vôbec mi origin neprekáža. Postavu Strange-a, za ktorou stojí majster svojho remesla Steve Ditko, mám naozaj rád a verím, že herec Benedict Sherlock Cumberbatch túto postavu stvárni na jednotku. Zároveň je táto postava pre MCU, akýsi lístok do rokfortu magickej sféryalternatívnych dimenzií takže sa máme naozaj načo tešiť.

Strange-obsadenie
(Benedict Cumberbatch, Tilda Swinton, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams)

 

Natáčanie snímky začne v Anglicku, v Londýne. Film režíruje Scott Derrickson. Herecky sa vo filme predvedie Benedict Cumberbatch ako Stephen Strange, Tilda Swinton ako the Ancient One, Chiwetel Ejiofor ako Baron Mordo a nakoniec Rachel McAdams v zatiaľ nepomenovanej roli.

Film ma premiéru už budúci rok v novembri!

IntrOvert

IntrOvert
*Tvorivý tvor vytvorený s tvorivou potrebou tvoriť tvorivé*

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.