Dodatočné scény pre Avengers 4 sa budú natáčať toto leto

Po šokujúcom vyvrcholení filmu Avengers: Infinity War fanúšikovia ostali veľmi zvedaví, čo bude ďalej, ich otázky ale nebudú zodpovedané skôr, ako v nasledujúcej časti – Avengers 4. Samotné pokračovanie ešte nemá oficiálny názov, ale vieme, že by malo mať premiéru v máji 2019 (jedine že by si Robert Downey Jr. opäť zmyslel, že sa premiéra presunie o niekoľko dní). Zdá sa teda, že fanúšikom neostáva nič iné, len vytvoriť si vlastné teórie. Karty popritom rozhodne zamieša aj natáčanie dodatočných scén, ktoré sa uskutoční už čoskoro.

Christopher Marc z Omega Underground tvrdí, že „reshooty“ sa budú konať toto leto najmä v New Yorku a v Atlante. Bratia Russovci budú mať vďaka tomu ešte veľa času upraviť scény do konca tohto roka.

Detaily pokračovania Avengers: Infinity War sú stále zahalené rúškom tajomstva a pravdepodobne tak bude až do samotnej premiéry. Fanúšikovia však veria tomu, že hrdinovia nejakým spôsobom využijú cestovanie v čase, aby skazili Thanosov plán. Zábery z „reshootov“ môžu napomôcť týmto teóriám, alebo ich naopak úplne vyvrátiť.

Zdroj: fandomwire.com

lenkqudx

lenkqudx

Určite si prečítaj

Ktorých hrdinov by Marvel mohol pridať do filmu Avengers 5?

Avengers je zatiaľ najpopulárnejšie zoskupenie hrdinov vo filmovom svete, no aj keď väčšina postáv ako …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.