Dodatočné scény pre Avengers 4 sa budú natáčať toto leto

Po šokujúcom vyvrcholení filmu Avengers: Infinity War fanúšikovia ostali veľmi zvedaví, čo bude ďalej, ich otázky ale nebudú zodpovedané skôr, ako v nasledujúcej časti – Avengers 4. Samotné pokračovanie ešte nemá oficiálny názov, ale vieme, že by malo mať premiéru v máji 2019 (jedine že by si Robert Downey Jr. opäť zmyslel, že sa premiéra presunie o niekoľko dní). Zdá sa teda, že fanúšikom neostáva nič iné, len vytvoriť si vlastné teórie. Karty popritom rozhodne zamieša aj natáčanie dodatočných scén, ktoré sa uskutoční už čoskoro.

Christopher Marc z Omega Underground tvrdí, že „reshooty“ sa budú konať toto leto najmä v New Yorku a v Atlante. Bratia Russovci budú mať vďaka tomu ešte veľa času upraviť scény do konca tohto roka.

Detaily pokračovania Avengers: Infinity War sú stále zahalené rúškom tajomstva a pravdepodobne tak bude až do samotnej premiéry. Fanúšikovia však veria tomu, že hrdinovia nejakým spôsobom využijú cestovanie v čase, aby skazili Thanosov plán. Zábery z „reshootov“ môžu napomôcť týmto teóriám, alebo ich naopak úplne vyvrátiť.

Zdroj: fandomwire.com

lenkqudx

lenkqudx

Určite si prečítaj

Katherine Langford sa pridáva k obsadeniu Avengers 4

Dotáčky filmu sa síce skončili už začiatkom tohto mesiaca, ale to neznamená, že projekt nenaberá …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.