Dodatočné scény pre Avengers 4 sa budú natáčať toto leto

Po šokujúcom vyvrcholení filmu Avengers: Infinity War fanúšikovia ostali veľmi zvedaví, čo bude ďalej, ich otázky ale nebudú zodpovedané skôr, ako v nasledujúcej časti – Avengers 4. Samotné pokračovanie ešte nemá oficiálny názov, ale vieme, že by malo mať premiéru v máji 2019 (jedine že by si Robert Downey Jr. opäť zmyslel, že sa premiéra presunie o niekoľko dní). Zdá sa teda, že fanúšikom neostáva nič iné, len vytvoriť si vlastné teórie. Karty popritom rozhodne zamieša aj natáčanie dodatočných scén, ktoré sa uskutoční už čoskoro.

Christopher Marc z Omega Underground tvrdí, že „reshooty“ sa budú konať toto leto najmä v New Yorku a v Atlante. Bratia Russovci budú mať vďaka tomu ešte veľa času upraviť scény do konca tohto roka.

Detaily pokračovania Avengers: Infinity War sú stále zahalené rúškom tajomstva a pravdepodobne tak bude až do samotnej premiéry. Fanúšikovia však veria tomu, že hrdinovia nejakým spôsobom využijú cestovanie v čase, aby skazili Thanosov plán. Zábery z „reshootov“ môžu napomôcť týmto teóriám, alebo ich naopak úplne vyvrátiť.

Zdroj: fandomwire.com

lenkqudx

lenkqudx

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.