Dominic Cooper si zahrá Preachera

Podľa Deadline, herečka známa zo seriálov Big a Weeds, Elizabeth Perkins bola obsadená do seriálu Preacher od AMC. Bude hrať postavu Vylu Quinncannonovú, snobskú ale impozantnú obchodníčku, ktorá vlastní miestny bitúnok v Annville. Ambiciózna, so silnou vôľou ale aj desivá, Vyla zdieľa spoločnú minulosť s Jessieho otcom, ktorý jej svojho syna zverí do opatery.

V komikse je postava Odin Quincannon, pravdepodobne najodpudivejšia postava z celej série. Či bude Vyla jeho príbuzná alebo bude Vyla ženskou verziou Odina, ešte nevieme.

Ďalšou potvrdenou správou je, že Dominic Cooper stvárni postavu Jessieho Custera. Potvrdil to Seth Rogan na svojom Twitteri. Cooper si zahral mladého Howarda Starka vo filme Captain America: The First Avenger a tiež aj v seriáli Agent Carter. Seth Rogan mal na svojom Tweeteri doslova napísané: Cooper spasí naše duše.

preacher-serie-elenco

Preacher (Kazateľ) od AMC je založený na komikse od autorov Gartha Ennisa a Stevea Dilliona. Potom ako Custera, malomestského kazateľa, posadne nebeská bytosť, s božskými schopnosťami. Rozhodne sa nájsť všemohúceho a obviniť ho za všetko čo urobil, a zároveň neurobil. Na jeho ceste ho sprevádzajú Ruth Negga (Agents S.H.I.E.L.D) ako Custerova “žhavá“ priateľka Tulip a Joseph Gilgun (Misfits) ako Írsky upír Cassidy.

Seriál produkuje Seth Rogan a Evan Goldberg.

EricThorwaldson

Avatar

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.