Donnie Glover sa pridá k obsadeniu Spider-Mana. Koho bude hrať?

Donald Glover je veľmi multifunkčný človek. Je to komediant, scenárista a hudobník, hral v Marťanovi, ale najviac sa preslávil ako Troy zo seriálu Community. Pred niekoľkými rokmi si trochu brúsil zuby na rolu Petera Parkera (o čom hovorí tu), tú však nakoniec nedostal. Podľa webu Deadline si však Glover zahrá aspoň v novom filme so Spider-Manom, s podtitulom Homecoming.

Úloha Petera Parkera je už obsadená Tomom Hollandom, hlavným záporákom by mal byť Venom Micheala Keatona a rolu múdreho mentora si v Občianskej vojne zajednal Tony Stark. Aká postava teda ostáva pre Glovera?

Je šanca, že sa bude jednať len o malé cameo. Glover by mohol hrať vedca, alebo učiteľa, ktorý Parkera inšpiruje. A dal by sa použiť aj ako pekný gag podobný tým, ktoré tak často robí Stan Lee. Glovera by na to však bola škoda. A ak by to bolo len cameo, asi by ho neohlásili rok dopredu.

milesmorales.0

Ak sa povie černoch a Spider-Man, mnohých napadne Miles Morales. Je to Spider-Man z alternatívneho sveta (aj momentálne nie je z alternatívneho sveta). Glover ho dokonca daboval pre animák. S Milesom to však nevidím reálne. Od Petera je omnoho mladší a zatiaľ je priskoro, aby sme videli dvoch Spider-Manov.

black-widow-deadpool-rogue-10-marvel-supervillians-who-became-superheroes-591327

Iná černošská postava, ktorá má so Spider-manom vzťah, je Prowler. Technicky veľmi nadaný mladík vytvoril bojový oblek a dal sa na dráhu zločinu. Po konfrontácii so Spider-Manom sa zločinu zriekol a v dnešných komiksoch dokonca pre Parkera pracuje. Klebetí sa aj o druhom  technickom géniovi menom Tinkerer. Tento šialený zloduch dokáže urobiť nebezpečné zbrane zo všetkého.

Venom

Ja osobne si viem predstaviť Glovera ako Venoma. V prvom filme by fungoval ako Parkerov priateľ v ľudskej podobe, ale po prijatí symbiota v ďalšom z filmov by sa priklonil k temnejšej stránke. A to že komiksoví Venomovia sú bieli je asi jedno v dobe, keď Tilda Swinton hrá Tibeťana. A ak vám prišiel na um niekto, koho by si Glover mohol zahrať, napíšte to do komentárov.

Ondro

Ondro

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.