Dostupná BvS Ultimate Edition prináša nové scény

Tento utorok sa dostal do predaja film Batman Vs. Superman: Ultimate Edition. Ultimate edícia prináša nový – bonusový materiál. Ide o vystrihnuté scény, ktoré sú v tejto ultimate edícii priamou súčasťou filmu. Niektoré z vystrihnutých scén sú veľmi brutálne bojové scény, ktoré zabezpečili filmu R-rating. Podľa vyjadrení tvorcov filmu, po zhliadnutí bonusového materiálu budú niektoré scény dávať väčší zmysel. Dokopy ide o 30 minút nového materiálu.

Ultimate edícia obsahuje:

  • Film v ultimate edition úprave (už spomínaných +30 minút) Blue-ray
  • Film vo verzii, ktorá bola prehrávaná v kinách Blue-ray
  • DVD
  • Digital HD Ultra Violet Combo Pack (digitálna licencia, ktorá Vám umožňuje sledovanie filmu takmer kdekoľvek)

Dostupná je ešte jedna edícia – Amazon Exclusive – ktorá je špeciálne vyrobená pre zberateľov. Okrem filmu obsahuje figúrku Batmana. Zatiaľ je k zakúpeniu iba na Amazon.com. Ale… síce sa dá už zakúpiť, objednávky začnú expedovať až o tri týždne – 19.7.

Prvých desať minúť rozšírenej verzie:

Oficiálny popis filmu: “Batman v Superman: Dawn of Justice” je v réžii Zacka Snydera a hrajú Ben Affleck ako Batman, Henry Cavill ako Superman, Gal Gadot ako Wonder Woman, Amy Adams ako Lois Lane, Laurence Fishburne ako Perry White, Diane Lane ako Martha Kent, Jeremy Irons ako Alfred, Jesse Eisenberg ako Lex Luthor, Ray Fisher ako Cyborg with Callan Mulvey, Holly Hunter ako senátorka Finch a Tao Okamoto ako Mercy Graves.

Dej: V obave, že činy nadpozemského superhrdinu z Metropolisu ostanú bez kontroly, nastúpi proti nemu impozantný ochranca Gotham City, zatiaľ čo svet váha, akého hrdinu vlastne potrebuje. A kým sú Batman a Superman vo vzájomnej vojne, rýchlo vyvstáva nová hrozba, ktorá ľudstvo stavia do väčšieho nebezpečenstva, než doteraz poznalo.

Zdroj: slashfilm.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.