Druhá polovica 5. série Fear The Walking Dead sa vracia na AMC

Druhá polovica 5. série na seba nedala dlho čakať. Po mesiaci od konca prvej polovice 5. série sa Fear The Walking Dead vracia na obrazovky.

Prvá polovica 5. série skončila relatívne povznesenej nálade, každý člen skupiny sa bezpečne vrátil domov. Pri domácom pive sa stretávajú so starými priateľmi a dokonca to vyzerá, že sa schyľuje k svadbe. No pár vecí zostalo visieť vo vzduchu, napríklad: Zanechal na Alici, stret s rádioaktívnym chodcom, fatálne následky? Rozhodne sa Morgan spolupracovať s Loganom?

Druhá polovica série Fear The Walking Dead bude pozostávať z 8 epizód, ktorých vyvrcholením bude finále, 29. septembra, s názvom „End the Line“. Scott M. Gimple, výkonný producent sériálu, zároveň oznámil, že Fear The Walking Dead bude na budúci rok pokračovať šiestou sériou.

Seriál Fear the Walking Dead sa vráti 12.8. o 22:00 hod. na obrazovky televízie AMC.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.