Druhá polovica Supergirl bude v znamení návratov

Seriál Supergirl sa po zimnej prestávke vráti už v pondelok. V článku pre Vás máme nachystané preložené upútavky na druhú polovicu série, ako aj krátky prehľad potvrdených navrátilcov – avšak, tieto mená Supergirl nepotešia. Ste zvedaví, kto všetko sa vráti?

Ali Adler, výkonná producentka seriálu sa vyjadril, že sa vrátia zločinci Livewire, Metallo a “ďalší obľúbenci”.

Livewire

Má šialený pohľad, ešte šialenejší smiech a vždy strapaté vlasy. No napriek šialenosti má v sebe aj iskru – veď je to živá elektrika. Medzi jej obľúbené činnosti patrí plánovanie vraždy Supergirl a Cat Grant, no zatiaľ jej to nevyšlo. Avšak, netreba podceniť jej potenciál – vznikla predsa, keď ju zasiahol blesk, ktorý prešiel najskôr cez Supergirl. Leslie/Livewire v prvej sérii spôsobila Supergirl dvakrát problémy, uvidíme, čo si nachystá tentokrát.

Metallo

John Corben alias Metallo vznikol v druhej sérii vďaka pani doktorke Luthorovej (hlave celého Cadmusu). Metallova najväčšia zbraň je jeho hruď, ktorá obsahuje kryptonit. Keď sme ho videli naposledy, tak odchádzal so slovami, že sa vráti. Tak je fajn vedieť, že svoje slovo dodrží.

“Ďalší obľúbenci”

Kto môžu byť “ďalší obľúbenci”?  Privítala by som Maxwella Lorda, hoci on nebol zloduch v pravom slova zmysle. Až čas ukáže, kto všetko sa skrýva pod touto generalizáciou. Istou je záporáčka Roulette, ktorú môžete vidieť aj v traileri.

Mimozemšťania rasy Dominator

Okrem návratov sa môžeme tešiť aj na Dominatorov. Títo mimozemšťania sa neobjavili v prvej sérii Supergirl, ale vo veľkom crossoveri. Ak nie ste v obraze, tak prišli na Earth-1 lebo ich dohnal strach z metaľudí. Jeden z obyvateľov Earth-1 (Karin kamarát Flash) si na pomoc zavolal aj Karu. Na Earth-38, kde Supergirl býva, sa metaľudia nevyskytujú (alebo aspoň neboli predstavení). Bude Supergirl potrebovať pomoc Barryho, Olivera a posádky Waveridera alebo si s nimi poradí aj sama?

Cat Grant

Šéfka CatCo sa vybrala cestovať. Nie len tak, ale pretože herečka Calista Fockhart mala iné povinnosti. Navyše, s presunom seriálu na stanicu CW sa presunulo aj natáčanie a nové miesto bolo pre herečku dosť od ruky. Napriek tomu bola rozhodnutá pokračovať vždy, keď jej to herecký diár dovolí. A podľa najnovších správ by sa herečka mohla ukázať v druhej polovici druhej série. O všetkom sa zatiaľ rokuje. Jej postava – Cat Grant – je asi jediná postava, ktorá by mohla Karu potešiť (samozrejme, ak sa Cat vráti v rovnakom psychickom rozpoložení, ako odišla).

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.