Druhý trailer filmu Venom odhaľuje ďalšieho symbiota

Comic-Con odhalil nový trailer, ktorý však mali možnosť vidieť iba prítomný diváci, no po niekoľkých dňoch štúdio Sony prináša druhý oficiálny trailer filmu Venom, ktorý nám ponúkol pohľad na viacerých symbiotov.

Na najviac pokladanú otázku ohľadom filmu, či je Venom súčasťou Marvel Universa, trailer stále nenašiel odpoveď, no pre mnohých fanúšikov bolo hlavné odhalenie nového symbiota s menom Riot. Taktiež sme mohli vidieť ženu, ktorá je pod vplyvom symbiota, no jej celkový vzhľad nebol odhalený.

Režisérom filmu sa stal Ruben Fleischer, ktorý má na konte filmy ako Zombieland alebo Gangster Squad. Hlavnú postavu, teda Venoma, stvárnil Tom Hardy (The Dark Knight Rises, Mad Max: Fury Road) a ďalej vo filme uvidíme Michelle Williams (Manchester by the Sea), Riza Ahmeda (Rogue One: A Star Wars Story, Nightcrawler), Sope Aluko (Black Panther) alebo Woodyho Harrelsona (War for the Planet of the Apes). Film Venom uvidíme v našich kinách 4. októbra 2018.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.