Druhý trailer na film Rogue One A Star Wars Story uvedie Darth Vadera

Nový dvojmininútový trailer k filmu Rogue One: A Star Wars Story nám predstaví nové postavy a aj nového droida. A na záver sa dočkáme návratu najikonickejšieho záporáka Star Wars.

Saw Gerrera (Forest Whitaker)

Saw Gerrera (Forest Whitaker)

Záhadný bojovník za slobodu Saw Gerrera, jeho postava je hlboko zakorenená v galaktickej histórii. Bojovníka sme prvý raz mohli vidieť v piatej sérii animovaného seriálu Clone Wars, kde ako mladý muž na planéte Onderon, rozpútal partizánske boje proti armáde Droidov, ktorí ovládli jeho svet. Spolu s jeho sestrou, Steelou, bojoval po boku Darth Vadera, vtedy keď ešte bol mladý Jedi a hovoril si Anakin Skywalker. V epizóde War on Two Fronts, Saw a Steela, boli súčasťou povstaleckej skupiny a neoficiálne ich cvičil Anakin, Obi-Wan Kenobi a padawan Ahsoka Tano. Saw vzdoruje akémukoľvek vládcovi, do zvyšku svojich dní. Bude pokračovať v boji a ako vidíme v traileri nie je to práve hrdina. Skôr je to muž, ktorý urobí správnu vec aj pochybným spôsobom.

Director Orson Krennic (Ben Mendelsohn)

Director Orson Krennic (Ben Mendelsohn)

Na druhej strane barikády stojí ambiciózny Imeperialistický straník, ktorý má v zámere použiť svoju jednotku Deathtrooperov na rozprášenie Rebelov a tak sa dostať do Imperátorvovej priazne a zároveň sa tak vyhnúť hnevu jeho oponenta, Darth Vadera. Lucasfilm o postave povedal: “Keď je záporak skutočne chytrý vtedy je najhrozivejší.”

Galen Erso (Mads Mikkelsen)

Galen Erso (Mads Mikkelsen)
Jynin odcudzený otec, galaktický jadrový priekupník, Robert Oppenheimer, žije s vedomím, že by bol prínosom pre Impérium ale aj Rebelov. Je to jeden z tých ľudí, ktorí nahliadli za oponu a vedia ako to vo vesmíre funguje. (Lucasfilm neuverejnil jeho oficiálnu fotku v kostýme)

K-2SO (Alan Tudyk)

K-2SO (Alan Tudyk)

Vysoký, silný a nebezpečný droid je úplný protiklad C-3PO. Inými slovami je to drsný, sebavedomý, nie práve spoločenský droid. Je mu úplne jedno, čo si myslíte, hovorí veci tak ako sú. Tak ako Jyn tiež sa usiluje o vykúpenie z hriechov minulosti. Aj droid, môže ľutovať svoje činy.

Bodhi Rook (Riz Ahmed)

Bodhi Rook (Riz Ahmed)

Bodhi je vedúci jednotky pilotov. Je horkokrvný ale každú hrubosť vykompenzujú jeho skvelé zručnosti vo vzduchu a prázdnote vesmíru. Jeho hlavnou úlohou je prepravovať náklad. Má tendenciu byť trochu nervózny ale jeho posádka mu plne dôveruje.

Baze Malbus (Jiang Wen)

Baze Malbus (Jiang Wen)

Baze preferuje staré zbrane, je oddaný ochrane svojho priateľa Chirruta za každú cenu. Chápe Chirrutove duchovné rozpoloženie ale nie vždy ho v tom podporuje. Baze verí v Silu len preto lebo aj jeho priateľ v ňu verí. Týchto dvoch si môžete predstaviť ako galaktickú verziu Dona Quijota a Sancho Panza.

Chirrut Imwe (Donnie Yen)

Chirrut Imwe (Donnie Yen)

Chirrut, nie je Jedi, ale je plne odhodlaný využiť svoju spiritualitu na prekonanie jeho slepoty a stať sa impozantným bojovníkom. Je to mních bojovník, ktorý verí v to čo kedysi zosobňovali Jediovia. Tiež verí aj v to, že Jediovia už v galaxii neexistujú a galaxiu zachránia už iba obyčajní ľudia.

Captain Cassian Andor (Diego Luna)

Captain Cassian Andor (Diego Luna)

Andor je príkladný rebelský spravodajský dôstojník, našiel a doviedol Ersa, v ňom vidí viac ako cenný prostriedok v boji. Andor dokáže zlúčiť veľké množstvo informácii s realitou, každý deň sa snaží nájsť nové spôsoby ako sa efektívne brániť pred Impériom.

Jyn Erso (Felicity Jones)

Jyn Erso (Felicity Jones)

Delikventka, ktorá žije na vlastnú päsť od svojich 15 rokov, má bojové zručnosti a dobre sa orientuje v galaktickom podsvetí, je to Rebelka akú Aliancia zúfalo potrebuje.

Rogue One: A Star Wars Story uvidíme v kinách 17. decembra.

Zdroj: ew.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.