Druhý trailer na film X-Men: Dark Phoenix

X-Men séria štúdia 21th Century Fox sa rozrastá o ďalší diel s názvom X-Men: Dark Phoenix, ktorý sa dočkal druhého traileru. Koniec X-Menov, tak ako ich poznáme, je blízko a to vďaka obchodu medzi Foxom a spoločnosťou Disney o ich práva. Transformáciu Jean Grey na Dark Phoenix sme už mohli vidieť vo filme X-Men: The Last Stand, ktorý však nezískal priam tie najlepšie hodnotenia.

Trailer poukazuje na jednu dôležitú scénu, kde môžme vidieť väčšinu X-Menov okolo hrobu, avšak nevieme, kto skutočne zomrel. V traileri sa nachádzajú tri scény, ktoré môžu znamenať smrť pre jedného z X-Menov, a to pre Mystique, Magneta alebo pre Professora X.

Režisérom filmu sa stal Simon Kinberg, ktorý pracoval tiež na filmoch ako LoganX-Men: Days of Future Past alebo The Martian. Mutantku Jean Gray už druhýkrát stvárni Sophie Turner (Game of ThronesX-Men: Apocalypse). Ďalej vo filme uvidíme Jennifer Lawrence (Hunger Games,Red Sparrow), Michaela Fassbendera (Alien: CovenantSteve Jobs) a Jamesa McAvoya (SplitVictor Frankenstein). Film Dark Phoenix uvidíme v júni 2019.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.