Dysfunkčná rodina The Umbrella Academy zachraňuje svet v novom traileri

The Umbrella Academy? Nič Vám to nehovorí? Tak to napravte aspoň tým, že si pozriete tento trailer, lebo… stojí to za to!

 Vrháme sa hlavou vpred do roku 2019, a zatiaľ čo mnohí nedočkavo očakávajú filmy, ako Avengers: Endgame, Spider-Man: Far From Home či Dark Phoenix, v úzadí sa týčia aj menej známe projekty, ktoré majú možno ešte o to väčší potenciál, ako pred chvíľou spomenuté tituly. Veď nahliadnite za oponu a presvedčte sa o tom v tomto traileri.

Tento seriál podľa komiksovej predlohy od bývalého člena kapely Chemical Romance, Gerarda Waya, a talentovaného ilustrátora Gabriela Bá sa stihol predstaviť začiatkom decembra, kedy nás navnadil na nespútanú zábavu svojím vydareným teaserom. Aj v tejto ukážke sa marketingová kampaň seriálu riadi vopred zavedeným štýlom a svoje prednosti stavia na atypickej dynamike medzi jednotlivými členmi rodiny, ktorých adoptívny “otec” zahynul a oni sa musia vysporiadať s koncom sveta, ktorý je už na dosah ruky. Znie to otrepane? Že sa vôbec pýtate. No čo tak prevedenie tejto zápletky? To bude už iná káva.

The Umbrella Academy je možno najzaujímavejším seriálovým titulom s komiksovou predlohou v tomto období, a tak si ho dozaista nenechajte ujsť 15.februára 2019, kedy sa začne streamovať na Netflixe.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.