E3 2018: Bethesda a Square Enix konferencia

Bethesda ukončila druhý deň E3 pohľadom na niekoľko vydarených noviniek, medzi ktoré patrí Fallout 76, Rage 2 alebo Doom Eternal, avšak aj jedno pokračovanie, ktoré nikto nečakal – The Elder Scrolls 6. Naopak Square Enix začal svojou prvou konferenciou na E3 za posledných pár rokov tretí deň, kde predstavil hlavne pokračovanie série Tomb Raider.

Fallout 76 

Predstavenie novinky Fallout 76 potvrdilo, že hra sa naozaj nachádza v prostredí Západnej Virginie. Mapa je štyrikrát väčšia ako v predošlom dieli a hra taktiež obsahuje novú techniku vykresľovania detailov. Fallout 76 je online multiplayerová hra, avšak môžte hrať tiež sólo-režim alebo svet vo Falloute budovať s priateľmi, ktorých počet je takmer neobmedzený.

Rage 2

Bethesda taktiež ponúkla pár minútový gameplay trailer hry Rage 2, ktorý sa zameral predovšetkým na rýchlu akciu hlavného hrdinu. Hra vám postupom v príbehu bude sprístupňovať nové schopnosti pre vašu postavu na lepšie a rýchlejšie zneškodňovanie nepriateľov. V traileri sme mohli vidieť tiež hovoriacu dekoráciu na stenu, ktorú nájdete v zberateľskej edícii.

Doom Eternal, The Elder Scrolls 6

Doom Eternal podľa tvorcov pokračuje v stopách úspešného predošlého dielu z pred dvoch rokov a hru posúva stále dopredu. Tentokrát sa dej odohráva priamo na Zemi, kde sa počet nepriateľov zdvojnásobuje. Gameplay z hry sme nevideli, avšak ten nám predstavia na QuakeCone v auguste. Konferenciu Bethesdy ukončilo oznámenie ďalšieho dielu legendárnej RPG série The Elder Scrolls, ktorý je v poradí už šiesty.

Shadow of the Tomb Raider

Square Enix nám bližšie predstavil tretí a posledný diel pôvodného príbehu Lary Croft s názvom Shadow of the Tomb Raider. Tento diel je oveľa tajomnejší a brutálnejší ako predošle dve časti, čo môžme vidieť už traileru. Príbeh sa zameriava na koniec mayskej civilizácie. Taktiež sa v hre objavujú nové mechaniky ako napríklad stealth akcia alebo plávanie. Ďalej boli na konferencii predstavené hry ako Kingdom Hearts 3, Awesome Adventure of Captain Spirit alebo platinová hra Babylon’s Fall.

zdroj: gamespot.com, e3expo.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.