E3 2018: Microsoft konferencia

Microsoft odštartoval druhý deň veľkolepým predstavením tých najlepších titulov na celej E3. Dalo sa očakávať, že práve konferencia Microsoftu bude jednou z najlepších, za čo hlavne vďačia novinkám ako Dying Light 2, Devil May Cry 5, Gears of War alebo hernej legende, ktorá sa vracia po takmer trinástich rokoch späť medzi hráčov – Cyberpunk 2077.

Metro Exodus

Metro Exodus sa predviedlo divákom v tom najlepšom svetle. Krásne grafické spracovanie, rýchla akcia, množstvo upraviteľných zbraní a mutanti sprevádzali nový trailer na tohtoročnej E3. Hra kladie dôraz na príbehové dianie, preto budú deju rozumieť hlavne najstarší fanúšikovia série.

Nové Metro je pripravené, aby nám ponúklo to najlepšie, čo táto séria môže od prvého dielu Metro 2033 v roku 2010, preto potrebujú vývojári čas navyše na dokončenie úplnej verzie hry. Metro Exodus teda vychádza až 22. februára 2019 na konzoly PlayStation 4 a Xbox One, taktiež aj na PC.

Cyberpunk 2077

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 sa vracia opäť medzi hernú elitu. Momentálne patrí medzi najočakávanejšie hry vôbec. Pôsobivé odhalenie a trailer nám prezradili podrobnosti príbehu, ktorý sa odohráva vo futuristickom meste, kde ľudia využívajú technológie v spojení s telom. Pokrok je však aj prekliatím.

Cyberpunk sa totiž odohráva v temnej budúcnosti sprevádzaný vraždami a lúpežami. Hra je podľa tvorcov, ktorí mimochodom stoja za úspešnou sériou Witcher, určená pre vyspelých hráčov. Dátum vydania nie je ešte presne určený, no hra bude dostupná na PlayStation 4, Xbox One a PC.

Dying Light 2, The Division 2, Devil May Cry 5

Dying Light 2 pokračuje vo využívaní parkour-systému vo voľnom svete, ktorý ohrozuje zombie apokalypsa. Novinkou sú však hráčove rozhodnutia, ktoré ovplyvňujú príbeh hry. Druhý diel dostáva aj The Division, ktorý nás tentokrát zavedie do mesta Washington DC na pokraji kolapsu. Devil May Cry 5 bude posledným “pravým“ číslovaným dielom série, ktorá bude obsahovať všetko, čo bolo doposiaľ možné v štyroch častiach vidieť.

Forza Horizon 4, Gears of War, Halo Infinite

Forza Horizon 4 príde už v októbri s možnosťou hrania za rôzne vozidlá z rôznych období, takže každý hráč si nájde to svoje pravé auto. Gears of War prichádza taktiež už s piatym dielom zo série. Tentokrát však bude o čosi tajomnejší ako predošlé časti, no klasický režim boja a všetko ostatné zostáva. V Halo Infinite zas uvidíme návrat ikonického hrdinu Master Chiefa. Microsoft tiež oznámil niekoľko updateov pre Sea of Thieves a pokračovanie hry Just Cause 4.

zdroj: gamespot.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.