Ellen Page by chcela vlastný sólo film ako Kitty Pryde

Ellen Page predstaviteľka filmovej verzií mutantky Kitty Pryde a.k.a. Shadowcat, pri propagácií svojho nového filmu, Freeheld, vyjadrila svoje pocitytúžby v súvislosti X-Men ságy. Poďme sa na to spolu pozrieť.

– Ellen, ako to vidíš s budúcnosťou Kitty v univerze X-men?

„Je to smutné ale nemám pre vás žiadne informácie“

– To ako vážne? Nevadí…poďme radšej ďalej

„Viete, rada by som si opäť zahrala Kitty ale neviem či ešte bude možnosť…“

– No to sme ale, moja drahá, predpokladali, keďže bola reštartovaná časová línia, zároveň je to dôvod príchodu Apocalypse-a, ktorý nakope tvojich kamošov! No ale….čo by si povedala na sólo film?

„Tak za ten by som bola naozaj rada“

– Tak to budeš asi jediná! Ale inak si celkom sympatická dievčina. Ďakujem za tvoj čas a prajem pekný deň.

To bol rozhovor, ktorý nám vlastne nič nepovedal, ale aby sme to napravili povieme si niečo o postave Kitty PrydeNa stránkach komiksov sa Kitty objavuje v číslach ako X-men, New X-men, eXcalibur, New Mutants atď. Avšak väčšinou v tíme. Samozrejme ma aj vlastnú sériu, 5 dielnu s názvom “X-Men: Kitty Pryde – Shadow & Flame”.

x-men-kitty-pryde

Ale zaujímavejší je fakt, že sa veľmi často objavuje v komiksoch s Wolverinom. Ich vlastná 6 dielna séria sa volala “Kitty Pryde and Wolverine” (na názve si dali záležať). Toto mi príde ako lepší nápad než sen slečny Ellen Pagesólo filme. Zobrať Wolverine-aKitty a poslať ich na spoločné dobrodružstvo by som bral všetkými desiatimi!

kitty-pryde-and-wolverine

Inak v komiksovej verzií príbehu Days of the Future Past, ktorý má len dve čísla (Uncanny X-men #141-142) sa do minulosti nevracia Wolverine, ako sme to videli vo filme ale práve Kitty! A aby toho nebolo málo v súčasnej dobe je Kitty Pryde v komiksových Guardians of the Galaxy vrámci All New All Different nový STAR-LORD (who?). To na plátne vidieť nechcem, ale je to zaujímavé.

Kitty in Guardians
(Kitty Pryde ako nový Star-Lord)

 

Čo myslíte vy, fanúšici x-menov, má film s Kitty Pryde nejakú šancu? Svoje postrehy názory nám zdieľajte na našom Facebooku.

IntrOvert

IntrOvert
*Tvorivý tvor vytvorený s tvorivou potrebou tvoriť tvorivé*

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.