Epický druhý trailer filmu Avengers: Endgame

Avengers: Endgame prichádza s druhým trailerom. Marvel začína rozbiehať marketing filmu s čím súvisí samozrejme aj ukážka nových záberov alebo aj prvý oficiálny plagát, ktorý sa aj ako predošlé vydaril. Novovydaný trailer nám okrem iného priniesol aj Captain Marvel.

Captain Marvel sa momentálne nachádza v kinách, takže jej prítomnosť v traileri nie je žiadnym prekvapením. Trailer obsahoval taktiež niekoľko záberov z predošlých filmov Marvel Universa, no dostali sme napríklad pohľad na nové obleky Avengerov, Ronina, Thora a ďalších. Thanos pravdepodobne uvidíme až vo filme spolu s Hulkom.

Ako aj Avengers: Infinity War, film je režírovaný bratmi Anthonym a Joeom Russom. Vo filme uvidíme Roberta Downey Jr. (Iron-Man), Chrisa Hemswotha (Thor), Marka Ruffala (Hulk), Chrisa Ewansa(Captain America), Scarlett Johansson (Black Widow), Karen Gillan(Nebula) alebo Paula Rudda (Ant-Man) s Joshom Brolinom (Thanos). Avengers: Endgame uvidíme v kinách v apríli 2019.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.