Ešte viac Inhumans v tretej sérií Agents of SHIELD

Všetci fanúšikovia MCU už nedočkavo čakajú na tohto mesačnú premieru už tretej série uspešného komiksového serialu z produkcie ABC StudiosMarvel Television. Aby v nás Marvel ešte viac zvýšil lačnosť po novej sérii, zverejnil krátku upútavku, ktorá nám síce na nič neodpovedá, čo vlastne nikto ani nečakal ale jemne načrtá dej a atmosféru novej série.

O čom bude nová séria? Oficialna synopsa hovorí :

Agenti SHIELD-u sa vrátia na čele z riaditelom Philom Coulsonom (Clark Gregg) a agentkou Skye Daisy “Quake” Johnson aby sa postavili novej svetovej hrozbe ktorá vzišla z konfliktu s Jiaying a jej armádou Inhumans. Každopádne, Coulson a jeho tím veľmi skoro zisti že nie sú jediná skupina ktorá hľada nových Inhumans. Dej sa bude odohrávať niekoľko mesiacov po skončení druhej série. Coulson sa opäť bude snažiť dať dokopy rozbite čriepky svojej organizácie, tak isto sa bude vyrovnávať s faktom že prišiel o ruku. Jeho dôvernička a zástupca vo vedení agentka Melinda May (Ming-Na Wen), sa musí vrátiť z dovolenky s jej exmanželom Andrewom (Blair Underwood). Nebezpečná super agentka Barbara “Bobbi /Mockingbird” Morse (Adrianne Palicki) sa zotavuje z traumy ktorú utrpela pri mučení agentom Grantom Wardom (Brett Dalton). Fitz (Iain De Caestecker) je naplno posadnutý objavovaním pravdy okolo záhadného zmiznutia  Simmonsovej (Elizabeth Henstridge), a samozrejme všetci sú v ustavičnom pozore pred nasledujúcimi krokmi Warda a jeho Hydry.

pkqmd7itx1mkivpgiowu

Ďalšie zdroje informujú o novinkách ako su nové tváre, či už kladných alebo záporných postav, novú organizáciu a nové reakcie už zabehnutých postav. Veľkou novinkou je práve organizácia A.T.C.U. (Advanced Threat Containment Unit) pod vedením postavy ktorú stvárni herečka Constance Zimmer. Táto organizácia však nemá komiksovú predlohu takže vychádzame s toho že bola vytvorená pre potreby seriálu a bude sa musieť vysporiadať s už spomínanou hrozbou Inhumans. Medzi nové tváre a zástupcov rasy Inhumans ktorý budú naplno využívať svoje novo nadobudnuté schopnosti patrí Banks (Andrew Howard), Lash (Matthew Willig) a Joey (Juan Pablo Raba).

LASH
Lash

Veľkou zmenou prejde agentka Skye  ktorá už v upútavke používa meno Daisy Johnson a možno sa dočkáme aj jej mena z komiksovej predlohy a to “Quake”. Čoho sa ale určite dočkáme bude skupina známa ako Secret Wariors!! Tím ktorý Daisy regrutuje a bude viesť.

secret-warriors
Secret Warrors

Počkať? Takže ďalšia skupina ktorá hľadá Inhumans?? S.H.I.E.L.D. ich hľadá, SECRET WARIORS ich hľadá, A.T.C.U. ich hľadá. Teraz vážne, čo zabráni HYDRE aby si ich tiež  zopár zohnala?? Podľa všetkého nás čaká naozaj veľká vojna „nadľudí“! A vôbec budú mať tieto udalosti niekedy nejaký súvis s filmom Inhumans ktorého sa máme dočkať v roku 2019?? Otázok je veľa, keďže aj samotná druhá séria nechala mnoho nezodpovedaného. Aký rozruch spôsobili kúsky Terrigenských kryštálov ktoré infikovali vodu? Čo ďalšie monolity rasy Kree roztrúsene po svete? Ktorá organizácia bude mať vo vojne „nadľudí“ navrch?

Odpovede sa začnú odkrývať už 30. septembra 2015!!

IntrOvert

IntrOvert
*Tvorivý tvor vytvorený s tvorivou potrebou tvoriť tvorivé*

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.