Evangeline Lilly sa nevie dočkať, kedy si zopakuje rolu Wasp v ďalšom filme

Ant-Man & the Wasp sú práve v našich kinách, no Evangeline Lilly – predstaviteľka Wasp, sa už teraz nevie dočkať ďalšej príležitosti, kedy si bude môcť rolu miniatúrnej superhrdinky zopakovať. V prvom filme z roku 2015 si zahrala dcéru doktora Hanka PymaJanet Van Dyne, ktorí v minulosti sami bojovali proti zločinu ako Ant-Man a Wasp. Aj keď si Evangeline Lilly zahrala len vedľajšiu rolu, jej postava bola natoľko dôležitá pre vývoj deja, že si ju fanúšikovia veľmi obľúbili. A nielen pre to dostala herečka väčší priestor v pokračovaní. Jej stvárnenie múdrej, vynaliezavej a pohotovej Hope Van Dyne potešilo aj všetky feministky a feministov, ktorí nestíhali písať pozitívne reakcie k tomu, že z Hope spravili silnú a nezávislú postavu.

V nedávnom rozhovore pre ComicBook Evangeline Lilly nedokázala skryť svoje nadšenie z najnovšieho filmu a priznala, že sa nevie dočkať, kedy si bude môcť natáčanie zopakovať.

„Rovnaké pocity som mala aj po prvom filme (Ant-Man) a teraz, keď som už konečne videla celý film a uvedomila si, že je po tom, tak som začala rozmýšľať ‚Uf. Urobila som to. Je po všetkom.‘ Ale hneď za tým mi napadne: ‚Kedy si to budem môcť zopakovať?‘.“

Doposiaľ Lilly potvrdila svoju účasť len vo filme Avengers 4. Pokiaľ bude film Ant-Man & the Wasp úspešný, určite si tvorcovia nenechajú ujsť príležitosť a natočia pokračovanie, nateraz ale oficiálne nebolo nič potvrdené. V štvrtej fáze MCU sa môžeme tešiť na Spider-Man: Far From Home a tretiu časť Guardians of the Galaxy. Fanúšikovia si sú však istí, že ďalšej časti sa dočkajú aj Doctor Strange či momentálne najobľúbenejší Black Panther. A keďže Marvel Studios vždy natočilo tretie pokračovanie (Iron Man 3, Thor: Ragnarok, Captain America: Civil War), je pravdepodobné, že aj Ant-Man 3 dostane zelenú.

Okrem toho, Kevin Feige – riaditeľ Marvel Studios, a ženské predstaviteľky zo sveta Marvelu, sa začali pohrávať s myšlienkou filmu s čisto ženským obsadením. Samotná Evangeline Lilly je nadchnutá z tohto nápadu: „Všetky ženy v MCU rozprávajú o tom, aby sa taký film natočil, preto by sme mali začať vyvíjať nátlak na Kevina Feigiho, aby s týmto nápadom súhlasil.“

Samotný Feige sa vyjadril, že v budúcnosti bude v MCU viac ženských superhrdiniek ako mužských hrdinov, preto si takúto ženskú tímovú spoluprácu vieme v blízkej dobe predstaviť. Okrem toho, Ant-Man & the Wasp je prvý film, ktorý uviedol meno ženskej postavy v názve filmu, preto niet divu, že Evangeline Lilly má so svojou postavou ešte veľké plány.

Zdroj: screenrant.com

lenkqudx

lenkqudx

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.