Existuje Batman v Arrowverse?

Keďže v nadchádzajúcom veľkom crossoveri uvidíme Gotham a Batwoman, mnohí sa určite pýtali, či v Arrowverse existuje aj Batman.Áno, existuje. Nepotvrdil to len tak hocikto, ale samotný prezident CW, Mark Pedowitz. Bohužiaľ, Batmana sa tak skoro na obrazovkách nedočkáme – ani naživo, ani v kreslenej podobe. Prečítajte si oficiálne vyjadrenie:

“O seriáli nie sú žiadne diskusie. Batman už existuje v Arrowverse, pretože Oliver Queen zmienil jeho meno pri jednej príležitosti. A Batwoman, ak bude seriál napredovať, žije v Gothame. Nie je žiadny plán na to, aby sa Batman objavil v najbližšej dobe.”

Ak ste nepostrehli, Pedowitz mal na mysli túto zmienku v seriáli Arrow:

Bolo by fajn vidieť (a vedieť), či sa Oliver Queen a Bruce Wayne poznajú, ak áno, tak odkiaľ… Samozrejme, otázok by mohlo byť ešte viac, no je zbytočné tu nad nimi filozofovať. Batman sa momentálne nekoná. Rozhodne to však nie je dôvod na smútok. Chceli by ste vidieť Batmana v Arrowverse?

zdroj: animatedtimes.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.