Exkluzívny pohľad na postavy filmu Aquaman

Aquaman patrí medzi hlavné lákadla tohtoročného Comic-Conu v San Diegu, a preto sa film snaží fanúšikom poskytovať viac a viac noviniek ohľadom príbehu, charakterov alebo vizuálneho spracovania. Aquaman by mal taktiež už v sobotu odhaliť prvý trailer, z ktorého sa dozvieme predsa len viac, no dovtedy nám štúdio Warner Bros. spolu s DC poskytlo zaujímavý pohľad na niekoľko nových postáv filmu, ako Mera, Black Manta alebo Ocean Master.

Môžeme vidieť, že niektoré obleky sú farebnejšie, než na aké sme zvyknutí z predchádzajúcich filmov DC Universa, avšak celkové vizuálne spracovanie vychádza priamo z komiksov, čo sa prejavilo kladnými odozvami fanúšikov. Hlavne kostým Black Manty patrí medzi jedny z najlepších oblekov filmu a môže konkurovať viacerým z Marvel Univerza. Čierny oblek v spojení s vodou a žiarivou červenou bude vizuálnym divadlom pre fanúšikov.

Oblek Aquamana sa bude líšiť od kostýmu, ktorý sme mohli vidieť vo filme Justice League a taktiež sa priblíží skôr ku komiksovej predlohe, kde používa legendárnu zlatú a zelenú farbu. Film bude obsahovať aj rôzne podmorské kreatúry, ktoré sú súčasťou podmorského sveta Atlantídy a uvidíme aj jazdenie na žralokoch, ktoré nahradili morské koníky a delfíny z komiksov. Film Aquaman uvidíme v kinách 20. decembra 2018.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.