Exkluzívny pohľad na postavy filmu Aquaman

Aquaman patrí medzi hlavné lákadla tohtoročného Comic-Conu v San Diegu, a preto sa film snaží fanúšikom poskytovať viac a viac noviniek ohľadom príbehu, charakterov alebo vizuálneho spracovania. Aquaman by mal taktiež už v sobotu odhaliť prvý trailer, z ktorého sa dozvieme predsa len viac, no dovtedy nám štúdio Warner Bros. spolu s DC poskytlo zaujímavý pohľad na niekoľko nových postáv filmu, ako Mera, Black Manta alebo Ocean Master.

Môžeme vidieť, že niektoré obleky sú farebnejšie, než na aké sme zvyknutí z predchádzajúcich filmov DC Universa, avšak celkové vizuálne spracovanie vychádza priamo z komiksov, čo sa prejavilo kladnými odozvami fanúšikov. Hlavne kostým Black Manty patrí medzi jedny z najlepších oblekov filmu a môže konkurovať viacerým z Marvel Univerza. Čierny oblek v spojení s vodou a žiarivou červenou bude vizuálnym divadlom pre fanúšikov.

Oblek Aquamana sa bude líšiť od kostýmu, ktorý sme mohli vidieť vo filme Justice League a taktiež sa priblíží skôr ku komiksovej predlohe, kde používa legendárnu zlatú a zelenú farbu. Film bude obsahovať aj rôzne podmorské kreatúry, ktoré sú súčasťou podmorského sveta Atlantídy a uvidíme aj jazdenie na žralokoch, ktoré nahradili morské koníky a delfíny z komiksov. Film Aquaman uvidíme v kinách 20. decembra 2018.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Ktorých hrdinov by Marvel mohol pridať do filmu Avengers 5?

Avengers je zatiaľ najpopulárnejšie zoskupenie hrdinov vo filmovom svete, no aj keď väčšina postáv ako …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.