Ezekielova tigrica Shiva na pľaci The Walking Dead!

Ezekielov príchod nie je žiadnym tajomstvom, no účasť jeho tigrice menom Shiva bola stále otázna. Až doteraz. Donedávna bol len samotný príchod Ezekiela veľkou otázkou a teraz sa stane realitou. I keď tu je stále pravdepodobnosť, že nemusí vystupovať pod svojim komiksovým menom, no je isté, že sa stretneme s vodcom obyvateľstva “The Kingdom“. Pre Ezekiela je charakteristická tigrica menom Shiva, ktorej účasť nebola už vôbec istá. Predsa len, manévrovať s obrovským tigrom a prinútiť ho konať podľa scenára nie je vôbec ľahké, no zvažovala sa možnosť priviesť živého tigra na pľac.

117_Shiva_1

A ak aspoň trocha logicky rozmýšľate, tak viete kam tým mierim. Hlásenia od Spoiling Dead fanúšikov tvrdia, že 7.séria nezahrnie len Ezekiela, ale aj Shivu. Ezekiel sa vraj už zúčastnil natáčania nejakých scén 3. epizódy 7.série. Po jeho boku sa má nachádzať Shiva, ktorá je mixom “robotiky a CGI”, teda najmä počítačových efektov. Napríklad v GoT sa natáčania zúčastnili reálny vlci, no v produkcii TWD zjavne nemajú peniaze ani trpezlivosť na realizáciu takýchto scén. Prvých záberov Shivy sa máme dočkať s príchodom traileru na 7.sériu TWDktorý uvidíme na Comic Cone v San Diegu.

VIAC:  Na Netflix prichádza Warrior Nun

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Ako bude vyzerať Arrowverse?

Seriálový Arrowverse tento rok prešiel veľkými zmenami – aj plánovanými, aj neplánovanými. Ukončenie dlhoročného seriálu …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.