Falcon a Winter Soldier dostanú vlastný seriál

Počas tohto roka boli oznámené nové projekty vo forme sólových seriálov Scarlet Witch a Lokiho, avšak nová streamovacia služba Disney Play aj naďalej rozprestiera svoje krídla a pridáva do svojej zbierky ďalší titul. Karty sú rozdané a o tomto čase absencia vlastnej streamovacej služby pri spoločnostiach vo filmovom/seriálovom priemysle sa stáva skôr ojedinelou záležitosťou, ako samozrejmosťou. Len nedávno sa dostala do obehu služba DC Universe(ktorá však nie je dostupná všade po svete), a tak je len otázkou času, kedy bude odpovedať dopytu na trhu aj Disney(nateraz sa hovorí len o spustení v roku 2019, žiaden konkrétny termín nebol doposiaľ ustanovený).

No narozdiel od vopred oznámených projektov Scarlet Witch a Lokiho, novinka dua Falcon a Winter Soldier si už stihla nájsť aj svojho scenáristu. O scenár sa postará Malcolm Spellman, ktorý sa preslávil najmä svojou prácou na seriáli Empire. Má ísť o Limited Series, teda seriál bude oplývať len obmedzeným počtom epizód(zvyčajne ide o 6-8 častí), pričom horlivo sa diskutuje o tom, že práve prostredníctvom tohto seriálu sa má zistiť, kto sa stane nástupcom Captaina Americu, pre ktorého bude Avengers 4 posledným filmom.

Mimo to, veľa sa toho o seriáli nevie, ani jeho názov, avšak len čo sa dozvieme niečo navyše, určite Vás o tom budeme informovať.

Zdroj: comicbook.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Film o Boba Fettovi je určite mŕtvy

Nejde o úplne nečakané ohlásenie, avšak nie je o nič ľahšie čítať o tom v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.