Falcon a Winter Soldier dostanú vlastný seriál

Počas tohto roka boli oznámené nové projekty vo forme sólových seriálov Scarlet Witch a Lokiho, avšak nová streamovacia služba Disney Play aj naďalej rozprestiera svoje krídla a pridáva do svojej zbierky ďalší titul. Karty sú rozdané a o tomto čase absencia vlastnej streamovacej služby pri spoločnostiach vo filmovom/seriálovom priemysle sa stáva skôr ojedinelou záležitosťou, ako samozrejmosťou. Len nedávno sa dostala do obehu služba DC Universe(ktorá však nie je dostupná všade po svete), a tak je len otázkou času, kedy bude odpovedať dopytu na trhu aj Disney(nateraz sa hovorí len o spustení v roku 2019, žiaden konkrétny termín nebol doposiaľ ustanovený).

No narozdiel od vopred oznámených projektov Scarlet Witch a Lokiho, novinka dua Falcon a Winter Soldier si už stihla nájsť aj svojho scenáristu. O scenár sa postará Malcolm Spellman, ktorý sa preslávil najmä svojou prácou na seriáli Empire. Má ísť o Limited Series, teda seriál bude oplývať len obmedzeným počtom epizód(zvyčajne ide o 6-8 častí), pričom horlivo sa diskutuje o tom, že práve prostredníctvom tohto seriálu sa má zistiť, kto sa stane nástupcom Captaina Americu, pre ktorého bude Avengers 4 posledným filmom.

VIAC:  Filmové novinky v CINEMAX – 25. apríl 2019

Mimo to, veľa sa toho o seriáli nevie, ani jeho názov, avšak len čo sa dozvieme niečo navyše, určite Vás o tom budeme informovať.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Novým predstaviteľom postavy Blade sa stane Mahershala Ali

Rola, o ktorej obsadení sa polemizovalo dlhú dobu, konečne padla do rúk možno tej najsprávnejšej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.