Falcon a Winter Soldier dostanú vlastný seriál

Počas tohto roka boli oznámené nové projekty vo forme sólových seriálov Scarlet Witch a Lokiho, avšak nová streamovacia služba Disney Play aj naďalej rozprestiera svoje krídla a pridáva do svojej zbierky ďalší titul. Karty sú rozdané a o tomto čase absencia vlastnej streamovacej služby pri spoločnostiach vo filmovom/seriálovom priemysle sa stáva skôr ojedinelou záležitosťou, ako samozrejmosťou. Len nedávno sa dostala do obehu služba DC Universe(ktorá však nie je dostupná všade po svete), a tak je len otázkou času, kedy bude odpovedať dopytu na trhu aj Disney(nateraz sa hovorí len o spustení v roku 2019, žiaden konkrétny termín nebol doposiaľ ustanovený).

No narozdiel od vopred oznámených projektov Scarlet Witch a Lokiho, novinka dua Falcon a Winter Soldier si už stihla nájsť aj svojho scenáristu. O scenár sa postará Malcolm Spellman, ktorý sa preslávil najmä svojou prácou na seriáli Empire. Má ísť o Limited Series, teda seriál bude oplývať len obmedzeným počtom epizód(zvyčajne ide o 6-8 častí), pričom horlivo sa diskutuje o tom, že práve prostredníctvom tohto seriálu sa má zistiť, kto sa stane nástupcom Captaina Americu, pre ktorého bude Avengers 4 posledným filmom.

Mimo to, veľa sa toho o seriáli nevie, ani jeho názov, avšak len čo sa dozvieme niečo navyše, určite Vás o tom budeme informovať.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.