Fantastic Four trailer uvidíme 13 februára

Fantastická štvorka. Film, ktorý mal ohúriť celý svet, no zatiaľ sa mu to vôbec nedarí. Predovšetkým sa hovorí o obsadení hercov, o príbehu, ale aj o vzťahoch s vydavateľstvom komiksov Marvel. A to teda prácu neuľahčilo režisérovi Joshovi Trankovi, ktorý chystá reboot. Bulvár tvrdil, že film sa stáva Kronikou 2, pokračovaním Trankovho prvého hitu. A to sa štúdiu Twentieth Century Fox nepáčilo.

Bolo priam viditeľné, že často sa meniaci dátum ohlasovaného pokračovania, fanúšikom nepridal na radostnom očakávaní, z Trantovho rebootu. Keďže pred šiestimi mesiacmi skončila produkcia, očakávali sme riadny marketing znovuzrodenej Fantastickej štvorky, lenže zatiaľ sme nevideli žiadny promo materiál. Filmu nepomohli ani komentáre, ľudí z vnútra firmy Fox, ktorí opisovali produkciu filmu ako totálny „zmätok“.

Režisér Josh Trank
Režisér Josh Trank

V rozhovore, pre LR, scenárista a producent Simon Kinberg informoval fanúšikov, o pretáčaní scén a o uverejnení prvého traileru. Trailer uvidíme pred premiérou filmu Kingsman: The Secret Service, 13. februára. Kinberg ďalej vysvetľoval, že pretáčanie záberov je normálna súčasť post-produkcie.

Je ťažké odhadovať, čo očakávať od Tranka a jeho Fantastickej štvorky, ale nemali by sme očakávať komiksové kostýmy superhrdinov. Namiesto toho očakávajme, mladých ľudí so super-schopnosťami v obyčajnom oblečení. Môžeme len odporúčať, skeptikom aby si nechali svoj názor pre seba, dokým naozaj niečo neuvidíme. Jediná vec ktorú vieme naisto je, že Trank urobil už jeden skutočne dobrý film, a čokoľvek robí teraz, mu pomohlo dosiahnuť prácu režiséra v ešte nepomenovanom Star Wars filme(2018). Skombinujte to so sebaistotou Foxu a eventuálne prepojenie so sériou X-men. Taktiež aj s talentovaným obsadením, je ľahké vidieť ako nás Fantastická štvorka môže prekvapiť. Veď Čo by ste robili, keby vám nikto neveril? Tak spoločne verme, že Fantastická štvorka prekvapí a budeme film pozerať s otvorenými ústami a so záujmom budeme čakať na dvojku.

Zdroj: screenrant.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.