UPDATE: Fantastic Four sa možno vráti do Marvelu!

Už sme vás informovali o dvoch nových seriáloch z univerza X-menov. Seriály vzniknú vo veľmi úzkej spolupráci FOXuMARVELu. Teraz je tu však novinka, ktorá hovorí, že MARVEL možno dostane od FOXu, späť práva na FANTASTIC FOUR!

UPDATE: 20th Century Fox už oficiálne potvrdil pre portál Comicbook.com, že práva na film Fantastic Four ostávajú štúdiu, aj napriek povestiam, ktoré sa šíria internetom. Zvesť ktorú FOX dementoval sa objavila hneď potom ako boli ohlásené dva nové seriály z univerza X-men. Bolo vysvetlené, že celá zvesť mala kopu nedostatkov. FOX ma práva na seriály už dlhé roky, čiže k ich realizácií nebola potreba žiadna dohoda. Seriály boli v príprave už dávno pred finančným neúspechom Fantastic Four. Predanie práv je omnoho zložitejší proces ako len nejaká výmena, niečoho za niečo. Práva na film ako je Fantastic Four, obsahujú stovky stránok právnych dokumentov ako aj rôznych ustanovení a pravidiel. No a nakoniec Marvel Studios a Marvel Television sú dva rozdielne subjekty, v rámci korporácie Disney, takže je možné, že Marvel Studios nemusí mať žiadne aktívne zapojenie do dohody medzi Marvel Television a Fox TV.

sad-spiderman
(hmmm….)

Internetový portál denofgeek.com, ktorý túto novinku priniesol, napísal, že nová Fantastická Štvorka je naplánovaná na rok 2020! Teda na jeden z dátumov ktoré si MARVEL nedávno rezervoval.

Je veľmi dôležité spomenúť, že Stan Lee bude mať v pripravovanom snímku X-men: Apocalypse menšie cameo, prvý krát za 10 rokov. Je to dôkaz, zlepšujúcich sa vzťahov medzi FOXomMARVELom. Treba opäť spomenúť staršiu správu, ktorá hovorila o spoločnom filme Avengers/X-men!

stan-lee
(Stan Lee)

 

Ak sa jedná o pravdivé zvesti je jasné, že postavy ako Galactus či Silver Surfer sa im vrátia tiež. MARVEL už v minulosti prejavil záujem o tieto postavy, dokonca ponúkol za výmenu práva na Daredevila. Táto dohoda sa však nikdy neudiala, začo sme aj patrične vďační, keďže sme neskôr dostali vysoko kvalitný seriál z produkcie NETFLIX.

galactus a silver surfer
(Galactus a Silver Surfer)

 

Ak sa teda práva naozaj vrátia späť, tak okrem spomínaného GalactusaSilver Surfera, sa vrátia rôzne vesmírne rasy, ktoré môže James Gunn použiť v pokračovaniach Guardians of Galaxy! Tak isto v balíku práv F4 sa nachádza aj záporák Annihilus. Vesmírny tvor pochádzajúci z negatívnej zóny. Táto postava by dovoľovala sfilmovať fanúšikmi obľúbenú komiksovú udalosť Annihilation z roku 2005! Ide o udalosť, ktorá sa odohrávala súčasne s Civil War, vesmír je v nej konfrontovaný s túžbou Annhilusa vyhubiť vesmír. Táto udalosť stvorila súčasných Guardians of GalaxyRicharda Ridera NOVU.

Annihilus
(Annihilus)

 

Nakoniec len poviem, že tieto správy znejú vynikajúco! Po veľmi zlom spracovaní Fantastic Four od FOXu, je veľmi dobre vedieť, že práva sa môžu vrátiť k MARVELu! Ja osobne som veľmi rád a viem, že poslednú Fantastickú Štvorku môžem zavrieť do šuplíku zabudnutia, kam patrí, spolu s Originom Wolverina!! Vaše názory či prejavy radosti s nami zdieľajte na našom Facebooku.

IntrOvert

IntrOvert
*Tvorivý tvor vytvorený s tvorivou potrebou tvoriť tvorivé*

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

2 komentáre

  1. Avatar

    a co Skrullové a Kang? na ty má Fox taky práva ne?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.