Fast & Furious uvádza prvý trailer k spinoffu Hobbs & Shaw

Dwayne Johnson a Jason Statham spoja sily v najočakávanejšom spinoffe tohto leta, Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw. Universal posledných desať rokov vydáva nový film z Fast & Furious série každé dva roky a tak to bude pokračovať aj v roku 2019, hoci pôvodne sa hovorilo o filme Fast & Furious 9. Deviata časť bude nakoniec uvedená až v roku 2020, čím vznikol neslávny konflikt medzi hercami Tyrese Gibsonom a Dwayne Johnsonom, Tyrese na sociálnej sieti nazval Johnsona “sebcom”, kvôli tomu, že uvedie svoj sólový film ako prvý z partie (či rodiny?).

Oficiálny popis filmu: Bývalý britský vojenský elitný operátor Hobbs (Johnson), lojálny agent americkej diplomatickej bezpečnostnej služby a zbehlý tajný agent Shaw (Statham), ktorý sa prvý raz stretli v roku 2015 vo filme Furious 7, teraz spoločne čelia geneticky zdokonalenému anarchistovi Brixtonovi (Idris Elba), ktorý získal kontrolu nad zákernou bio-zbraňou, ktorá by mohla zmeniť ľudstvo naveky.

Johnsonova postava Hobbs sa prvýkrát objavila v Fast Five ako agent diplomatickej bezpečnostnej služby, ktorého úlohou je uloviť Dominica Toretta (Vin Diesel), Miu Toretta (Jordana Brewster) a Briana O’Connera (Paul Walkera). Postava nakoniec zistí, že hlavní protagonisti sú klaďasi a pripojí sa k ich rodine v ďalších častiach série.

Jason Statham, Deckard Shaw, britský vojenský dôstojník, ktorý sa stal žoldnierom, debutoval v potitulkovej scéne Fast & Furious 6, ktorá odhalila, že je zodpovedný za Hanovu smrť vo filme Tokio Drift. Potom sa pokúsil zabiť Doma a ostatných v roku 2015 v Furious Seven. Shaw sa vykúpil v The Fate of the Furious tým, že zachránil Domove dieťa.

Okrem Johnsona a Stathama uvidíme vo filme Idrisa Elbu, ktorý si zahrá nepriestrelného, supersilného záporaka. Shawnovu sestru a agentku MI6 si zahrá herečka Vanessa Kirby, ktorú sme mohli vidieť v seriáli The Crown. O réžiu sa postará David Leitch (Deadpool 2), podľa scenára dlhoročného Fast & Furious scenáristu Chrisa Morgana.

Hobbs & Shaw vtrhnú do našich kín 1. augusta 2019.

Zdroj: Screenrant.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.