Let 462 sa objavil v novom prome na Fear the Walking Dead

Po minuloročných šiestich častiach Fear the Walking Dead vydala televízia AMC minisériu Flight 462, odohrávala sa na palube lietadla, počas vypuknutia zombie nákazy. Webseriál sa nestal práve najpopulárnejším ale vďaka novému teaser traileru, na FTWD, si našiel nových divákov. V novom teaseri vidíme tieň lietadla na hladine oceánu, preto fanúšikovia začali teoretizovať o tom či sa v seriáli neobjavia preživší z lietadla.

img_une_20393_veronica-diaz-integre-fear-the-walking-dead

AMC zatiaľ o tejto možností nehovorí, televízia ohlásila zatiaľ dve nové postavy. Prvú bude hrať Dougray Scott zo seriálu Strike Back. Jeho postava sa bude volať Casey, “slušný chlap, ktorý verí v úctivosť” ale nakoniec prijme realitu a drsnosť nového postapokalyptického sveta. Druhou postavou je Vanessa, mladá “chytrá a záludná” žena, ktorá “vyzerá nevinne a pôsobí nenútene”. Zahrá si ju hviezda nezávislých filmov Veronica Diaz.


Všetky časti Flight 462 si môžete pozrieť v tomto videu.Fear the Walking Dead uidíme na AMC 11. apríla.

Zdroj: AMC, Deadline

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.