Film Ant-Man and The Wasp sa predvádza s ďalším šialeným trailerom

Marvel si momentálne (a ešte aj peknú chvíľu bude) užíva enormný úspech Infinity War, avšak nie je čas otáľať a len týždeň po premiére IW sa ozýva pokračovanie Ant-Mana so svojím ďalším trailerom. A zatiaľ čo prvý trailer pôsobil trocha sucho, tak Marvel s týmto trailerom prikladá do ohňa a sebavedome predstavuje titul Ant-Man and The Wasp.

Samozrejme, nastáva nejaká tá recyklácia či rozširovanie už vopred použitých scén, no do popredia sa dostáva aj mnoho nových záberov, slúžiac na zbavenie akýchkoľvek pochybností o návšteve kina, ktoré miestami vyvolával prvý trailer. Pridanie Wasp (Evangeline Lilly) do pozície hlavnej postavy prospieva ako akcii, tak aj samotnému humoru, ktorý bol v prvom diele kľúčový a zjavne to tak bude aj naďalej. Luisove rekapitulácie si nechávajú pre film, čo je len dobré. Situačný humor je taktiež na mieste a v kombinácii s experimentálnou akciou nám zrejme prinesie viacero zaujímavých momentov.

Jedným z najväčších kladov “menších” filmov z MCU (ako napr. Ant-Man, Doctor Strange) je ich značný odstup od hlavného diania v tomto univerze, čo im umožňuje viac experimentovať, tak snáď túto možnosť využije naplno aj pokračovanie. Každopádne, dostáva sa nám lepší pohľad na hlavnú záporáčku, Ghost, ktorá svojimi motívmi pôsobí zatiaľ plocho a priemerne, no nechajme sa prekvapiť, ako sa s ňou Hannah John-Kamen pohrala. Koniec koncov, trailer o jej osobnosti nehovorí práve najviac. Konečne sme dostali aj poriadny pohľad na Sonnyho Burcha v podaní Waltona Gogginsa. A nezabúda sa na Dr.Hanka Pyma (Michael Douglas) či Dr. Billa Fostera/Goliatha (Laurence Fishburne). Dej sa odohráva tesne po udalostiach z Civil War, avšak je otázne, kde sa príbeh tohto filmu skončí, a akým spôsobom sa Ant-Man s Wasp dostanú do diania Avengers 4.

Film Ant-Man and The Wasp zavíta do našich kín 5. júla 2018.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.