Film Aquaman má konečne oficiálny popis

Ale že sme sa načakali na ten oficiálny popis Aquamana. A pridáva sa aj prvý oficiálny plagát.

Oficiálny popis filmu:Od Warner. Bros Pictures a režiséra Jamesa Wana prichádza akciou nabité dobrodružstvo, ktoré sa odohráva v rozsiahlom a vizuálne podmanivom svete siedmych morí. Film odhaľuje príbeh pôvodu Arthura Curryho, ktorý je na polovicu človek a na polovicu Atlantíďan. Ten sa vyberá na cestu svojho života, ktorá sa nebude pýtať, kým v skutočnosti je, ale či je hodný toho, pre čo sa narodil… stať sa kráľom.

Úlohy Aquamana sa opäť zhostí Jason Momoa, ktorý už stihol debutovať v neslávne známej Justice League a na jeho ceste za dosiahnutím titulu kráľa sa pridá Mera v podaní Amber Heard. Avšak tam to nekončí a film sa pýši viacerými výraznými menami, medzi ktoré patrí aj Willem Dafoe ako člen rady Atlantídskeho trónu, Patrick Wilson ako Orm/Ocean Master, teda súčasný kráľ Atlantídy, Yahya Abdul-Mateen II ako Black Manta (môžete ho poznať z aktuálneho Baywatchu), či dokonca Nicole Kidman (Arthurova matka) a Dolph Lundgren (Nereus, kráľ kmeňa Xebel).

S nadchádzajúcim Comic-conom v San Diegu sa môžeme tešiť na dlho očakávaný trailer, ktorý snáď ponúkne plnohodnotné uspokojenie. Aquaman zavíta do naších kín 20.decembra 2018.

Zdroj: comicbook.com

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

Ktorých hrdinov by Marvel mohol pridať do filmu Avengers 5?

Avengers je zatiaľ najpopulárnejšie zoskupenie hrdinov vo filmovom svete, no aj keď väčšina postáv ako …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.