Film Aquaman má konečne oficiálny popis

Ale že sme sa načakali na ten oficiálny popis Aquamana. A pridáva sa aj prvý oficiálny plagát.

Oficiálny popis filmu:Od Warner. Bros Pictures a režiséra Jamesa Wana prichádza akciou nabité dobrodružstvo, ktoré sa odohráva v rozsiahlom a vizuálne podmanivom svete siedmych morí. Film odhaľuje príbeh pôvodu Arthura Curryho, ktorý je na polovicu človek a na polovicu Atlantíďan. Ten sa vyberá na cestu svojho života, ktorá sa nebude pýtať, kým v skutočnosti je, ale či je hodný toho, pre čo sa narodil… stať sa kráľom.

Úlohy Aquamana sa opäť zhostí Jason Momoa, ktorý už stihol debutovať v neslávne známej Justice League a na jeho ceste za dosiahnutím titulu kráľa sa pridá Mera v podaní Amber Heard. Avšak tam to nekončí a film sa pýši viacerými výraznými menami, medzi ktoré patrí aj Willem Dafoe ako člen rady Atlantídskeho trónu, Patrick Wilson ako Orm/Ocean Master, teda súčasný kráľ Atlantídy, Yahya Abdul-Mateen II ako Black Manta (môžete ho poznať z aktuálneho Baywatchu), či dokonca Nicole Kidman (Arthurova matka) a Dolph Lundgren (Nereus, kráľ kmeňa Xebel).

S nadchádzajúcim Comic-conom v San Diegu sa môžeme tešiť na dlho očakávaný trailer, ktorý snáď ponúkne plnohodnotné uspokojenie. Aquaman zavíta do naších kín 20.decembra 2018.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.