V treťom traileri na film Assassin’s Creed sa dozvieme viac o zápletke filmu

Premiéra snímku Assassin’s Creed, ktorý nesie názov podľa rovnomennej hernej predlohy, sa neúprosne blíži, a tak sa aj jeho propagácia blíži k vrcholu. Po vydaní tohto tretieho traileru je už veľmi nepravdepodobné, že by sme sa dočkali ešte nejakého prídavku vo forme štvrtého traileru. Teraz skôr nastupujú na scénu herci spolu s diárom, ktorý je plná rozhovorov s rôznymi magazínmi a práve tieto rozhovory majú taktiež pomôžu v propagácii tohto snímku. Nezídu sa iba dlhoroční fanúšici tejto hernej série, ale aj nespočetné množstvo ľudí, ktorých zaujal možno príbeh, akčné scény alebo poprípade herecké obsadenie, ktoré je v prítomnosti Michaela Fassbendera, Marion Cotillardovej a Jeremyho Ironsa nemalým ťahákom. Pokiaľ ste sa dostali k tomuto snímku až teraz a chcete sa dozvedieť nejaké vecné informácie, tak dozaista si prečítajte naše články k prvému a aj druhému traileru.

Veľa fanúšikov označilo tento trailer za najlepší z doposiaľ vydanej trojice, a to najmä kvôli orchestrálnemu soundtracku(ktorý v predchádzajúcich dvoch kúskoch schádzal), keďže dobovo tam napríklad taký Kanye West príliš nepasuje. Teda vydanie tohto tretieho traileru bude mať v konečnom dôsledku možno aj nejaký ten význam vzhľadom na to, že už aj samotný soundtrack dokáže veľmi ľahko odradiť ľudí. Tretí trailer ponúka pár nových záberov, no v podstate sa jedná hlavne o recykláciu materiálu, ktorý bol použitý vo svojich predchodcoch. I keď v rámci kompozície pôsobí trailer oveľa lepšie, keďže jednoduchým a zároveň zaujímavým spôsobom spracúva úvod. Dostáva sa nám pár nových pohľadov na určité postavy a zároveň nám ukazuje už videné zábery s pomocou solídnejšieho soundtracku.

 

Snímok Assassin’s Creed zavíta do lokálnych kín 29.12.2016.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.