Film Avengers: Infinity War sa premenoval na Avengers 3

Popri novinkách o tom, že Brie Larson rokuje o role Captain Marvel, prichádza ďalšia lahôdka, film Avengers: Infinity War Part 1 sa dočasne premenoval na The Avengers 3. Nejedná sa o oficiálny názov, ide skôr o pracovné označenie, film nemá zatiaľ žiadny názov. Film Avengers: Infinity War Part 2 sa premenoval na Avengers: Infinity War.

O zmene názvu filmu rozprávali, bratia Russovci, už počas propagácie Captain America: Civil War. Podľa ich slov chceli názov zmeniť kvôli tomu, že ide o dva rôzne príbehy a preto by v názve označenie Part 1 a Part 2 bolo zmätočné.

V článku na Deadline.com hovoria aj o tom, že Brie Larson sa ako Captain Marvel, môže prvý raz objaviť v Strážcoch Galaxie 2, potom v Avengers 3 a až nakoniec vo svojom sólo filme.

Dátum premiéry filmu Avengers: Infinity War Part 1, teraz The Avengers 3, sa nezmenil stále je naplánovaný na 4. mája 2018.

Zdroj: Deadline.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.