Film Black Adam je stále v pláne

Black Adam je neoddeliteľnou súčasťou komiksových príbehov, v ktorých vystupuje taktiež hrdina Shazam!, no aj tak ich v jednom filme spolu neuvidíme. Film Shazam! je už viac ako päť mesiacov vo výrobe, naopak pripravovaný Black Adam zatiaľ nepozná ani dátum premiéry, ani režiséra. Preto si množstvo fanúšikov domyslelo, že film tak skoro neuvidia, avšak Dwayne Johnson ich vyviedol z omylu.

Dwayne “The Rock“ Johnson, ktorý prevzal rolu Black Adama, prezradil pár informácií pre portál Variety: „Black Adam prichádza. Scenár sa blíži. Som veľmi spokojný s tým, že je to projekt, ktorý potrebuje viac času na rozbehnutie.“ Ďalej pokračoval: „Je to vynikajúce obdobie pre DC. Štúdio sa obnovuje od samotných základov a ja viem, že títo chlapci pracujú dôsledne. Spolupracujú a hľadajú ten správny čas pre Black Adama.“

Black Adama vo filme Shazam! neuvidíme, no pokračovanie Suicide Squad by bolo možno tým pravým obdobím na odhalenie tejto výnimočnej postavy. DC tiež v tomto čase posúva stále viac a viac noviniek fanúšikom ohľadom ich nadchádzajúcich filmov. Zberateľské figúrky Aquamana odhalili celkový vzhľad Black Manty a Shazam! sa predstavil na nových fotkách z natáčania. Viac noviniek sa dozvieme už 19. júla na Comic-Cone v San Diegu, kde DC a Warner Bros. pripravujú veľké prekvapenia.

zdroj: comicbook.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.