Film Bumblebee nás vráti do minulosti Transformerov

Séria Transformers patrí medzi tie filmy, ktoré nás budú baviť ešte dlhú dobu, i keď pred nedávnom štúdio Paramount Pictures zrušilo prípravy šiesteho pokračovania. Avšak premiéru filmu Bumblebee nič neohrozuje a naopak pokračuje v tej správnej atmosfére transformujúcich sa vozidiel.

Príbeh filmu nás zavedie naspäť do osemdesiatych rokov, kedy Bumblebee bol iba malý Volkswagen Beetle, no v traileri môžme vidieť, že vo filme nadobudne aj inú podobu. Taktiež nám trailer ponúkol pohľad aj na ďalšieho Transformera a na niekoľko akčných scén, ktoré nevyzerajú vôbec zle.

Režisérom filmu sa stal Travis Knight, ktorý sa zameriava prevažne na stop motion animácie a vytvoril tak úspešné filmy ako Kubo and the Two Strings, Coraline alebo ParaNorman. Vo filme uvidíme v hlavne role Hailee Steinfeld (Pitch Perfect 3). Ďalej sa nám predstaví známi wrestler John Cena (Blockers, The Wall), Kenneth Choi (Captain America, Spider-Man: Homecoming) a hlas Martina Shorta (Bumblebee). Film má premiéru naplánovanú na 27. decembra 2018.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Prezident DC Entertainment, Geoff Johns, odstupuje zo svojej pozície

Je to už niekoľko dní, čo sa tak stalo, no našťastie, Geoff Johns dôvod svojho …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.