Film Bumblebee nás vráti do minulosti Transformerov

Séria Transformers patrí medzi tie filmy, ktoré nás budú baviť ešte dlhú dobu, i keď pred nedávnom štúdio Paramount Pictures zrušilo prípravy šiesteho pokračovania. Avšak premiéru filmu Bumblebee nič neohrozuje a naopak pokračuje v tej správnej atmosfére transformujúcich sa vozidiel.

Príbeh filmu nás zavedie naspäť do osemdesiatych rokov, kedy Bumblebee bol iba malý Volkswagen Beetle, no v traileri môžme vidieť, že vo filme nadobudne aj inú podobu. Taktiež nám trailer ponúkol pohľad aj na ďalšieho Transformera a na niekoľko akčných scén, ktoré nevyzerajú vôbec zle.

Režisérom filmu sa stal Travis Knight, ktorý sa zameriava prevažne na stop motion animácie a vytvoril tak úspešné filmy ako Kubo and the Two Strings, Coraline alebo ParaNorman. Vo filme uvidíme v hlavne role Hailee Steinfeld (Pitch Perfect 3). Ďalej sa nám predstaví známi wrestler John Cena (Blockers, The Wall), Kenneth Choi (Captain America, Spider-Man: Homecoming) a hlas Martina Shorta (Bumblebee). Film má premiéru naplánovanú na 27. decembra 2018.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.