Film Captain Marvel naberá obsadenie!

Captain Marvel sa pýši takými známymi tvárami, ako Brie Larson, Jude Law či Samuel L. Jackson, no tam to nekončí, pretože prichádzajú posily aj zo Strážcov galaxie. A tým, žiaľ, nemám na mysli hlavné postavy, avšak to nemení nič na fakte, že ide aj tak o veľmi zaujímavé obsadenie. Vyššie spomínané mená podporí Djimon Hounsou. Môžete ho poznať z filmov Blood Diamond (v hlavnej úlohe Leonardo DiCaprio) či Gladiator, no predovšetkým zo spomínaných Strážcov galaxie, kde si zahral postavu Koratha, vesmírneho plieniča pracujúceho pre Ronana.

A do filmu sa pridá dokonca aj samotný Ronan, ktorého stvárnil Lee Pace. Mimo tejto Marvelovky ste sa s ním stretli aj v trilógii Hobit a v neposlednom rade v seriáli Halt and Catch Fire.

Zároveň sa splní aj dlhodobá žiadosť fanúšikov – návrat agenta Coulsona na strieborné plátna. Odkedy “údajne” zahynul vo filme Avengers, stretávať sme sa s ním mohli iba v seriálovom spin-offe Agents of S.H.I.E.L.D. Teraz sa konečne vráti aj do Marvel filmov a ukáže sa aj v sólovom filme Captain Marvel.

Zasvätené osoby už o tomto čase vedia, prečo je niečo také vôbec možné, no pokiaľ nie ste veľmi zosobnení s dianím okolo filmu Captain Marvel, tak vám s tým môžem trocha pomôcť. Oficiálne sa príbeh odohráva v 90.rokoch minulého storočia, resp. v časoch, kedy všetci zmienení boli ešte živí alebo mohli logicky existovať v MCU. Jedným z najvýraznejších znakov tohto obdobia je to, že Nick Fury (Samuel L. Jackson) ešte mal obe oči.

Zdroj: screenrant.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.